banner53

Karşıyaka'da Yeni Bir Yaşam Başlıyor

Karşıyaka'daki Folkart Yaka Evleri cazip ödeme koşulları, uygun fiyatları ile satışa çıktı.Projede daire fiyatları 272 bin liradan başlıyor.

Karşıyaka'da Yeni Bir Yaşam Başlıyor

Önümüzdeki yıllarda 18 hektarlık bölgede toplam 3 bin 520 konut ve 338 adet işyerinin yer alması planlanıyor.

Folkart Yaka Evleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 seçeneklerine sahip konutlar ve çeşitli büyüklüklerdeki ticari alanlar için uygun ödeme koşulları ve fiyatlar sunuluyor. Yüzde 10 peşinat indirimi uygulanan Folkart Yaka Evleri'nde ayrıca yüzde 25 peşin, 24 ay "0" (sıfır) faiz fırsatı da sunuluyor. Cadde mağazaları için ise, yüzde 25 peşin kalanı 36 ay vade farksız ödeme imkanı bulunuyor. Projede daire fiyatları 272 bin liradan başlıyor. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, projenin bölgedeki dönüşümün öncüsü olacağını dile getirerek, "Folkart Yaka Evleri, Karşıyaka'nın nitelikli bir kentsel dokuya kavuşması için attığımız ilk adım olacak. Projelerin devamında bölge yepyeni bir imaj ve değer kazanacak" dedi. Projenin teslim tarihi 2020 yılının Şubat ayı olarak belirlendi.
İzmir Çevre Yolu'nun Yeni Girne Bağlantı Kavşağı'na 2 dakikalık mesafede bulunan Folkart Yaka Evleri, kolay ulaşım imkanları ile öne çıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 02:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER