banner53

Gayrimenkul Fuarı 15 Nisan'a Kadar Bursa'da...

Toplam 195 firmanın katılımıyla, 6 ayrı salondan oluşan 35 bin metrekare alanda eş zamanlı hazırlanan fuarlar, TÜYAP Bursa çatısı altında sektörlerin nabzını tutuyor. Gayrimenkul Fuarı 3'üncü kez kapılarını açıyor.

Gayrimenkul Fuarı 15 Nisan'a Kadar Bursa'da...

Eski yapıların güvenli, sağlıklı ve konforlu hale dönüştürülmesi ve kentin yenilenmesini amaçlayan Kentsel Dönüşüm projeleri İnşaat ve Dekorasyon Fuarı ile Rising City Gayrimenkul Fuarı'nda sergileniyor.

Yatırım yapmak isteyenlere, kârlı ve her bütçeye uygun fırsatlar sunuyor.

Fuarda konuşan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay," 2 milyondan fazla insana istihdam sağlayan, kendisine bağlı 200’den fazla alt sektörün ürettiği mal ve hizmete talep oluşturan bir konumunda bulunan inşaat sektörünün Türkiye ekonomisinin büyümesine büyük güç katıyor." dedi.

 İbrahim Burkay, “Ülkemiz inşaat ve gayrimenkul sektöründe dünyanın da kabul ettiği bir başarıya sahip. Ülke ekonomimizin dinamosu olan sektörümüzün gelecek yıllarda da başarılı grafiğini sürdüreceğine inanıyorum. Osmangazi Köprüsü ve İstanbul-Bursa-İzmir yeni otoyolu ile Marmara havzasının kuzey-güney aksının oluşturulması, kentimizi bölgenin önemli bir merkezi konumuna getiriyor” dedi.

İbrahim Burkay, 2017 yılında yabancılara yapılan konut satışlarında Bursa'nın yaklaşık 1500 konut satışıyla İstanbul ve Antalya'dan sonra 3'üncü sırada tamamladığını belirtti.

Kârlı ve her bütçeye uygun.

TÜYAP Bursa Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü,"Salon 2, 3 ve 4´te hazırlanan ve hızla gelişen Bursa´da düzenlenen, kapsamında müteahhitlik firmaları ve gayrimenkul danışmanlık şirketlerini ağırlıklı bulunduran Bursa Gayrimenkul Fuarı,  çok amaçlı. Tüketim amaçlı konut taleplerinin yanı sıra ev, ofis, arsa, dükkân gibi gayrimenkullere yatırım yapmak ve birikimlerini doğru değerlendirmek isteyen kişilere, aradıkları kârlı ve her bütçeye hitap edecek fırsatlar sunuyor. Konforu şehir merkezinde arayan kitleye de şehir merkezinden uzakta doğal hayat içinde olmayı tercih eden kitleye de uygun projelerin de yer aldığı fuar süresince gerçekleşen bağlantılar ile konut satışlarına katkı sağlanıyor. Konutların proje maketleri ile yer alacağı fuar, ziyaretçilerin inşa edilecek konutların planlarını görmelerine, yapılacak lansmanlar ile her bütçeye hitap eden cazip fiyatlı yatırım fırsatlarını yakalamalarına olanak sağlayacak. Bursa ve ilçelerinin vizyonunu geliştirmesi hedeflenen kentsel dönüşüm ilgi gösteren Bursalılar örnek projeleri fuarda inceleme fırsatı bulacak." dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2018, 08:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER