Boyabat Seyir Kulesinde Çalışmalar Devam Ediyor

Sinop'un Boyabat ilçesinde yapımı halen devam eden 57 metre uzunluğunda dev seyir kulesi tamamlandığında Karadeniz Bölgesi'nin en yüksek seyir kulesi olacak.

Boyabat Seyir Kulesinde Çalışmalar Devam Ediyor

Karadeniz Bölgesi'nin en büyüğü olacak

Boyabat Belediyesi tarafından hayata geçirilen Erenlik Parkı Seyir Kulesi, içerisinde yer alan özellikleriyle Boyabatlılar'ın uğrak mekanları arasında yer almak için gün sayıyor. Erenlik Parkı Seyir Kulesi'nin içerisinde; kafeterya ve seyir kulesi yer alacak. Boyabat manzarasını  sahip seyir kulesinin inşaatında da çalışmalar hızla devam ediyor.

Projenin inşaat çalışmaları hakkında bilgi veren Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Boyabat'a yakışır güzellikte bir eser koymak için başlatmış olduğumuz projenin hazırlanması biraz zaman aldı. Bu dönemde kaybettiğimiz zamanı uygulama aşamasında telafi etmek için ekiplerimiz hızla çalışıyorlar. 

Sadece Boyabat'ın değil çevre ilçelerde yaşayanların da iyi vakit geçirecekleri huzurlu bir sosyal tesis hazırlıyoruz. Bu proje Karadeniz Bölgesi'nde tek olacak inşaallah" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER