banner53

Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Olacak mı?

İkinci bir dalga beklemediklerini açıklayan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması konusunda da vaka sayısına göre il bazlı bir kısıtlama söz konusu olabilir dedi.

Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağı Olacak mı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, Kovid-19'la mücadele ile ilgili, "Normal şartlara dönmediğimizi, planlı bir şekilde normal şartlara dönmeye çalıştığımızı unutmamalıyız." uyarısında bulundu.

Sağlık Bakanı Koca, 65 yaş ve üzerindekilerin daha fazla sokağa çıkmasına yönelik bir düzenleme üzerinde çalışıldığını bildirdi.

Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili genel karar alınmadığını belirten Koca, Kovid-19 vakalarına göre il bazında uygulanabileceğini söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet GÜNENDİ
Mehmet GÜNENDİ - 2 ay Önce

Merhaba arsa tapusunu ablam üzerine devir yapmak için ne kadar masraf gider satış işlemi yapmayacaz sadece onun adına aldığım arsayı ablamın üzerine devretmek istiyorum. Işlemler nasıl gerçekleşir.

EMLAK GÜNDEMİ: Satış veya bağış fark etmez her türlü tapu devrinde bir bedel ödenir. Masraf arsanın yeri ve büyüklüğüne göre farklılık gösterir. En net ve doğru bilgiyi arsanın bağlı olduğu tapu müdürlüğünden alabilirsiniz.

SIRADAKİ HABER