banner53

Ziraat'ten Emeklilere Özel Kredi

Ziraat Bankası maaşını bankadan alan emeklilere özel kredisi faiz oranları ve avantajlar sunuyor. Peki Bankada emekliler için konut kredisi ve ihtiyaç kredisi faizleri ne kadar?

Ziraat'ten Emeklilere Özel Kredi

Kredipazari'nda yer alan habere göre, Ziraat Bankası maaşlarını bankadan alan emekliler için özel avantajlarla kredi kampanyaları sunuyor. Banka maaş müşterileri için avantajlı koşullar sunduğu gibi kredi işlemlerini bankaya gitmeden dijital işlemlerle çekebilme olanağı da sunuyor.

Banka ihtiyaç kredisi ürünleri kapsamında maaş müşterilerine özel 10 puan faiz indirimi uyguluyor. Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan tüketiciler yüzde 1.25 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanılırken maaş müşterisi olmayan tüketiciler için faizler yüzde 1.35’e çıkıyor.

Ziraat Bankası maaş müşterisi emekliler için ise 500 bin liraya kadar konut kredisi faiz oranlarını yüzde 0.99, 500 bin lira üzerinde ise yüzde 1.19 olarak uyguluyor. 15 yıl vadeye kadar kullanılabilen kredinin yıllık maliyet oranı ise yüzde 12’ye denk geliyor.

Ziraat Bankası söz konusu kredi ürünleri sağladığı ayrıcalıklarından yararlanabilmek için bankanın İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üç tanesine sahip olunması ya da yeni başvuruda bulunulması gerekiyor.

KREDİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası maaş müşterileri için 100 bin lira tutarda 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde aylık ödemeler yaklaşık 1.430 lira, toplam ödeme ise 171 bin liraya denk geliyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası’ndan maaş müşterisi olan tüketiciler için 40 bin lira tutarda 5 yıl vadeli kredi hesaplama gerçekleştirildiğinde kredinin aylık taksitleri 950 lira, toplam geri ödemesi de 57 bin lira oluyor.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER