banner53

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Yüzde 1.29’a Çekti!

Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerinde bir indirim daha gerçekleştirdi. Banka 28 Ağustosta yüzde 1.35 olarak uygulamaya başladığı konut kredisi faizlerini 6 puan daha düşürerek yüzde 1.29’a çekti.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Yüzde 1.29’a Çekti!

Kredipazari'nda yer alan habere göre, Yapı Kredi Bankası tutar sınırı olmaksızın 10 yıl vadeye dek yüzde 1.29 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor.

Bankanın konut kredisi kampanyasından yararlanabilmek için Hayat Sigortası, BES ve Vadeli Mevduat opsiyonel ürünlerinden en az biri ve zorunlu çapraz ürünlerin alınması gerekiyor. Bankanın zorunlu uyguladığı çapraz ürünler Yapı Kredi Banka Kartı,Bireysel İnternet Bankacılığı&Mobil Bankacılık Üyeliği, Kredi Kartı, 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı, Esnek Hesabı

KREDİ HESAPLAMA

Yapı Kredi Bankası’ndan güncel faiz oranları ile 100 bin lira tutarda 10 yıl vade için konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde kredinin aylık taksitleri yaklaşık 1.650 lira oluyor. Vade sonunda kredi için masraflar hariç yapılan toplam geri ödeme ise 197 bin liraya karşılık geliyor.

KREDİ MASRAFLARI

Yapı Kredi konut kredisine ek olarak 750 ile 2.000 lra arasında ekspertiz ücreti, 185 lira ipotek tesis ücreti ve 150 bin lira konut kredisi için 750 lira kredi tahsisi ücreti talep ediyor.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER