banner53

VakıfBank'ta Konut Kredisi Kampanyaları

VakıfBank kampanyalı Sarı Panjur Konut Kredisi kampanyaları kapsamında farklı ihtiyaçlara yönelik düşük faiz oranları fırsatı ile kredi seçenekleri sunuyor.

VakıfBank'ta Konut Kredisi Kampanyaları

Kredipazari'nda yer alan habere göre, VakıfBank tabela konut kredisi için yüzde 1.39 faiz oranı sunsada kampanyalı sarı panjur konut kredileri için düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri sunuyor. VakıfBank sarı panjur konut kredis faizeri yüzde 0.79’dan başlıyor.

SARI PANJUR KONUT KREDİSİ

VakıfBank kampanyalı sarı panjur konut kredisi ürünü dahilinde 15 yıl vadeye ve 500 bin liraya kadar yüzde 0.99 faiz oranı sunuyor. Banka 500 bin lira üzeri kullanımlarda ise yüzde 1.15 faiz oranı kullandırıyor.

0,79 ORANLI KREDİ

VakıfBank 0.79 faizli sarı panjur konut kredisi ürünü kapsamında ise anlaşmalı konut firmalarının konutlarında geçerli olmak üzere 500 bin liraya kadar ve 15 yıl vadeye dek yüzde 0.79 faiz oranı kullandırıyor. Bankanın anlaşmalı olduğu konut projeleri yurt genelinde birçok şehirde yer alıyor.

ENFLASYONA ENDEKSLİ KONUT KREDİSİ

VakıfBank enflasyon endeksli sarı panjur kredisi dahilinde ise en güncel TÜFE verisinin yıllık yüzde değişim oranı baz alınarak hesaplanıyor. Eylül ayında söz konusu kredinin faiz oranı Ağustos TÜFE oranlarına bağlı olarak yüzde 1.44 olarak kullandırılıyor.

KREDİ HESAPLAMA

VakıfBank sarı panjur konut kredisi için 150 bin lira tutarda konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin 10 yıl vadede aylık taksitleri yaklaşık 2.150 lira, 15 yıl vadede ise yaklaşık 1.800 lira oluyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 07:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER