banner53

Kamu Bankaları Konut Kredisi Kampanyasına Online Başvuru Nasıl Yapılır?

Kamu bankalarının başlattığı konut kredisi başvuruları bugün başladı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, 12 aya kadar ödemesiz ve 15 yıla varan vade fırsatı ile konut kredisi kullandıracak. Peki konut kredisi başvuruları ne zaman başlayacak? Konut kredisi başvuru şartları neler?

Kamu Bankaları Konut Kredisi Kampanyasına Online Başvuru Nasıl Yapılır?

KAMU BANKALARINDAN KONUT KREDİSİ DESTEĞİ

Birinci el/sıfır veya ikinci el konut alımlarında düşük faiz oranı ve 12 aya kadar ödemesiz dönemi olan 15 yıla varan vade ile finansman imkanı sunulacak.

Müşteri başına verilebilecek kredi miktarı sınırlandırılmış olup; 3 büyük ilde (İstanbul, Ankara ve İzmir) krediye konu olacak konutlar için 750 bin lira, diğer şehirler için ise en fazla 500 bin liraya kadar kredi kullanılacak.

Kredi kullanımında yüzde 10’dan başlayan, düşük özkaynak/peşinat oranı uygulanacak.

Bu kapsamda birinci el/sıfır konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıla kadar vade ve aylık yüzde 0,64 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacak.

İkinci el konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, azami 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,74 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacak.

ZİRAAT BANKASI BAŞVURU ŞARTLARI

Sıfır veya ikinci el konutlar için, azami 500 Bin liraya kadar (500 Bin lira dahil) azami 12 ay ödemesiz dönemli azami 180 ay vade ile konut finansmanı imkanı sunulacaktır. İstanbul, Ankara ve İzmir'de azami kredi tutarı sınırı 750 Bin liradır. (750 Bin lira dahil).

Bankkart, KMH, Talimat Ürünü, İnternet Bankacılığı zorunlu olup, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası, Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az üçüne sahip olan veya yeni başvuruda bulunanlar faydalanabilecektir.

Söz konusu krediden her bir müşterimiz yalnızca bir kez faydalanabilecektir. Detaylı bilgi için şubelerimize başvurabilirsiniz. Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURU SAYFASI

HALKBANK BAŞVURU ŞARTLARI

Birinci el/sıfır veya ikinci el konut alımlarında düşük faiz oranı ve 12 aya kadar ödemesiz dönemi olan 15 yıla varan vade ile finansman imkanı sunulacaktır.

Bu tarihi imkandan daha geniş kesimlerin istifade edebilmesi için müşteri başına verilebilecek kredi miktarı sınırlandırılmış olup; üç büyük ilimizde (İstanbul, Ankara ve İzmir) krediye konu olacak konutlar için 750 bin lira, diğer şehirlerimiz için ise en fazla 500 bin liraya kadar kredi kullandırılabilecektir. Kredi kullanımında yüzde 10'dan başlayan, düşük özkaynak/peşinat oranı uygulanacaktır.

Bu kapsamda birinci el/sıfır konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıla kadar vade ve aylık yüzde 0,64 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacaktır. Konut Kredisi başvuruları 2 Haziran'dan itibaren Şubelerimize yapılabilecektir.

HALKBANK KONUT KREDİSİ BAŞVURU SAYFASI

VAKIFBANK BAŞVURU ŞARTLARI

Müşteri başına verilebilecek kredi miktarı sınırlandırılmış olup; üç büyük ilimizde (İstanbul, Ankara ve İzmir) krediye konu olacak konutlar için 750 bin lira, diğer şehirlerimiz için ise en fazla 500 bin liraya kadar kredi kullandırılabilecektir.

Kredi kullanımında yüzde 10'dan başlayan, düşük özkaynak/peşinat oranı uygulanacaktır.

Bu kapsamda birinci el/sıfır konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıla kadar vade ve aylık yüzde 0,64 faiz oranı ile finansman imkanı sunulacaktır.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ BAŞVURU SAYFASI

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2020, 09:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil
Halil - 8 ay Önce

Ben kiracının beni kurtarın. Sevinirim.sicilim bozuk.ama.borcum.yok.calisiyorum.aylimgimda.kurtarir.ev.sahibi.sebelik 6 milyar. İstiyor. Benimde yuvam.olsun

SIRADAKİ HABER