banner53

ING Konut Kredisi Faizlerini 0,79'a Çekti

Kamu bankaları ile başlayan konut kredisi faiz indirimlerine özel bankalarda destek veriyor. Son olarak ING Bank konut kredisi kullanmak isteyen müşterilerine 0,79 kredi faiz oranı seçeneğini sunmaya başladı.

ING Konut Kredisi Faizlerini 0,79'a Çekti

Milyonlarca vatandaş ev sahibi olmak için başta konut projeleri olmak üzere, banka banka incelemelerini, bütçelerine en uygun konut ve konut kredisini bulabilmek için dolaşıyor. İnşaat sektörü başta olmak üzere, pek çok sektör hareket halinde.

Müşteriler bir bankaya, bir ev gezmesine, mobilya veya tadilat işllerinde bütçesine uygun evi belirlemeye, kredi veren bankaya ulaşmaya çalışıyor. Bu süreçte kamu bankaları dışında pek çok özel banka kredi faizlerini indirdi.

Kamu bankalarına yakın kredi faiz oranları belirlemeye çalışan özel bankalar 0,79 bandında konut kredisi kullandırmaya devam ediyor.

Müşterilerinden ipotek dışında kefil, ikinci ipotek gibi pek çok şey isteyen özel bankalar her kişiye kredi kullandırmıyor

Kredi puanlarının yüksek olması, gelirlerinin iyi olması gibi konuları ön planda tutarak kredi verirken ince eleyip sık dokuyor.

Aynı şekilde kamu bankaları da müşterilerinden ekstra taleplerde bulunabiliyor. 

Kopnut kredisi kullanarak ev almak isteyenler ikinci el konut ve markalı sıfır konutlar için konut kredisi kullanabiliyor. ING Bank, ev almak isteyen müşterileri için konut kredisi faiz oranlarını 0,79 olarak açıkladı ve kredi başvurularını almaya devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şah İsmail Peker
Şah İsmail Peker - 2 hafta Önce

Konut kredisi istiyorum

Şah İsmail Peker
Şah İsmail Peker - 2 hafta Önce

Konut kredisi istiyorum

SIRADAKİ HABER