banner53

İkinci El Konutta 0,74 Faizli Kredi Fırsatı!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın açıkladığı konut kredisi kampanyasında başvurular başladı. Sıfır ve ikinci el konut kredilerinde azami 12 ay ödemesiz dönemli, 180 aya kadar vade imkanı sunulacak. Aylık faiz oranı sıfır konutlarda yüzde 0,64, ikinci el konutlarda yüzde 0,74 olacak.

İkinci El Konutta 0,74 Faizli Kredi Fırsatı!

İKİNCİ EL KONUT İÇİN EN DÜŞÜK FAİZ ORANI

Üç kamu bankasının başlattığı düşük faizli konut kredisi kampanyası başladı. Bu kapsamda birinci el/sıfır konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıla kadar vade ve aylık yüzde 0,64 faiz oranı ile kredi imkanı sunulacak.

İkinci el konutlarda ödemesiz dönem ve vade şartları aynı olurken, aylık faiz yüzde 0,74 olarak belirlendi.

Sıfır konut almak için 100 bin liralık konut kredisi çeken bir tüketici, 12 ay ödemesiz dönem seçeneğini kullanırsa 15 yılın sonunda toplamda 171 bin lira geri ödeme yapmış olacak.

İkinci el konut için ise 100 bin liralık konut kredisi çeken bir tüketici, 12 ay ödemesiz dönem seçeneğini kullanırsa 15 yılın sonunda toplamda 184 bin lira geri ödeme yapmış olacak.

KREDİ ŞARTLARI

Müşteri başına verilebilecek kredi miktarı sınırlandırıldı; üç büyük ilde (İstanbul, Ankara ve İzmir) krediye konu olacak konutlar için 750 bin lira, diğer şehirler için ise en fazla 500 bin liraya kadar kredi kullanılabilecek.

Kredi kullanımında yüzde 10’dan başlayan, düşük özkaynak/peşinat oranı uygulanacak.

Başvurular, bankaların şubeleri üzerinden yapılacak.

İKİNCİ EL KONUT KREDİSİ 12 AY ÖDEMESİZ 

İKİNCİ EL KONUT KREDİSİ EŞİT TAKSİTLİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER