banner53

EmlakBank İlan Sitesi Kurdu! Yüzlerce Ucuz Ev Satışa Çıkarıldı

Geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Emlak Katılım Bankası kurduğu ilan sitesi ile mülkiyeti bankaya ait olan yüzlerce evi satışa çıkardı. Ev sahibi olmak isteyenler için uygun fiyatlarla onlarca ilan şimdiden sitede yerini aldı.

EmlakBank İlan Sitesi Kurdu! Yüzlerce Ucuz Ev Satışa Çıkarıldı

EMLAKBANK KONUT SATMAYA BAŞLADI!

Emlak365'te yer alan habere göre, konut sahibi olmak isteyenlere ucuz fiyatlarla ve uygun ödeme koşulları sunulabilmesi adına Emlak Bankası tasfiye sürecinden çıkarılmıştı. 

Banka yapılan yasal düzenlemeler sonucunda katılım bankası statüsü ile yeniden faaliyete geçirilmişti. Beklenen müjdeli haber geldi. Emlak Katılım Bankası ucuz ev satışına başladı. 

Emlak Katılım Bankası internet sitesi üzerinden verilen ilanlarla mülkiyeti bankaya ait olan çok sayıda taşınmazı satışa çıkardığını duyurdu. 

Satışa sunulan taşınmazlar arasında 45 bin liradan başlayan fiyatlarla satılık daireler bulunurken buna ek olarak satılık fındık tarlaları, arsalar, yatırımlık işyerleri ve dükkanlar gibi çok sayıda farklı taşınmazda bulunuyor. 

İLANLARI GÖRMEK İÇİN: TIKLAYINIZ...

Emlak Katılım Bankası internet sitesi üzerinden verilen satılık daire ilanları için başvurular yine internet sitesi üzerinden alınıyor. 

Kendisi için en uygun olan evi belirleyen kişiler ilanın yanında yer alan teklif ver butonuna basarak teklif vererek ev sahibi olma fırsatına sahip oluyor. 

KONUT FİNANSMAN ORANI: 1,35

Emlak Bankası konut kredisi faiz oranı düştü. Emlak Bankası internet sitesi üzerinden yapılan güncelleme ile yeni konut kredisi faiz oranı yüzde 1.35 olarak revize edildi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 07:17

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER