Emlak Vergisine Taksit Yapan Bankalar

Konutu olup, muafiyeti olmayanlar için emlak vergisinin son ödeme tarihi 31 Mayıs'ta doluyor. Bu tarihe kadar ödeme yapmayanlar cezalı duruma düşecek. Emlak Vergisini belediye gişelerinden ödeyecebileceğiniz gibi anlaşmalı bankaların internet şubelerinden de yapabiliyorsunuz. Ayrıca bazı bankalar kredi kartlarıyla taksitli ödeme imkanı da sunuyor. İşte taksitli emlak vergisi ödemesi yapabileceğiniz o bankalar...

Emlak Vergisine Taksit Yapan Bankalar

EMLAK VERGİSİNE TAKSİT UYGULAYAN BANKALAR

YAPI KREDİ WORLD KART

Yapı Kredi World Kredi Kartı kampanyası kapsamında 01– 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri peşin yapılacak Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri için ücretsiz, faizsiz 3 taksite bölünecek. 

AKBANK AXESS KART

Akbank Axess emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyası kapsamında 1 Mayıs’a kadar 100-1500 TL arası Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinizde 2; 1500 TL ve üzeri ödemelerinizde faizsiz/ücretsiz 3 taksit fırsatı sunuluyor. Kampanyaya katılmak için öncesinde mesaj gönderilerek kampanyaya katılımda bulunulması gerekiyor. 

GARANTİ BANKASI BONUS KART 

Garanti Bankası Bonus Card emlak vergisi taksit kampanyası ile Belediye - Kamu hizmetleri alanında faaliyet gösteren işyerlerinde 100 TL ve üzeri peşin ödemelerde 2 taksit imkanı sunuluyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 09:22

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER