banner53

DenizBank'tan Konut Kredisi Faizlerinde İndirim!

DenizBank konut kredisi faiz oranlarında indirim uyguladı. Banka tabela konut kredisi faizlerini yüzde 1.79’a düşürürken, kampanyalı faiz oranlarını da yüzde 1.37’ye indirdi.

DenizBank'tan Konut Kredisi Faizlerinde İndirim!

DenizBank konut kredisi faiz oranlarında bir indirim daha gerçekleştirdi. 25 yıl vadeye kadar konut kredisi kullandıran bankanın tabela faiz oranları yüzde 1.79’a geriledi. Banka kampanyalı konut kredisi ürünü dahilinde ise 10 yıl vadeye kadar yüzde 1.37 faiz oranı sunuyor. DenizBank ayrıca konut sigortası, hayat sigortası ve DASK'ın banka tarafından yapılması talep edildiğinde konut kredisi faiz oranlarında yüzde 0.02 puan düşüş uyguluyor.

KREDİ HESAPLAMA

DenizBank’tan kampanyalı konut kredisi ürünü için 10 yıl vadede 100 bin lira tutarlı konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde kredinin aylık taksitleri 1.700 liraoluyor. Kredinin toplam geri ödemesi ise vade sonunda masraflar hariç 204 bin liraya karşılık geliyor.

MASRAFLAR

DenizBank konut kredisine ek olarak konutun değer tespiti için yaklaşık 700 lira ekspertiz ücreti ve yaklaşık 100 lira taşınmaz rehin ücreti talep ediyor. Ayrıca kredinin binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti uyguluyor. Banka DASK için 163 lira, hayat sigortası için yıllık ortalama 800 lira prim bedeli alıyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 06:24

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER