banner53

Denizbank'tan Dev Faiz İndirimi! Vade de 25 Yıla Yükseldi!

Denizbank konut kredisi faiz oranlarına dev indirim yaptı. Bankanın güncel konut kredisi faiz oranları yüzde 2.05’ten yüzde 1.37’ye indi. Banka ayrıca 25 yıla kadar vade ile kira öder gibi konut taksitleri ödeme imkanı sunuyor.

Denizbank'tan Dev Faiz İndirimi! Vade de 25 Yıla Yükseldi!

Kredipazari'nda yer alan habere göre, Denizbank konut kredisi faiz oranlarında dev bir indirim uyguladı. Banka kampanyalı konut kredisi faiz oranlarını bugün itibariyle 68 puan düşürdü. Bankanın güncel konut kredisi faiz oranları yüzde 2.05’ten güncel olarak yüzde 1.37’ye indi. Azami olarak 25 yıl vadeye kadar konut kredisi sunan banka kira öder gibi konut taksitleri ödeme imkanı sunuyor. Banka 25 yıla dek tüm vadeler için yüzde 1.37 faiz oranı sunuyor.

KREDİ HESAPLAMA

DenizBank’tan 25 yıl vadede 100 bin lira tutarlı konut kredisi hesaplama yapıldığıda kredinin masraflar hariç toplam geri ödemesi 418 bin lira oluyor. Kredinin aylık taksitleri ise yaklaşık 1.400 liraya denk geliyor.

MASRAFLAR

DenizBank konut kredisine ek olarak ortalama 700 lira ekspertiz ücreti, 165 lira taşınmaz rehin tesis ücreti ve kredinin yüzde 0.5’i kadar kredi tahsis ücreti talep ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER