Anlaşmalı Konut Kredisinde 0,98 Fırsatı Sürüyor

Konut kredisinde faizler yükselirken, biriken konut stokunu eritmek isteyen firmalar bankalarla anlaşarak faiz yükünün bir kısımını karşılıyor. Buda alıcı için 0,98 faizle kredi kullanma fırsatı sunuyor. İşte 0,98 oranlı konut kredisi veren bankalar...

Anlaşmalı Konut Kredisinde 0,98 Fırsatı Sürüyor

Bankalar artan konut kredisi faiz oranlarına rağmen güncel olarak %0.98’den başlayan cazip konut kredisi kampanyaları sunmaya devam ediyor. 7 Banka 10 kampanya kapsamında %1’in altında faiz oranları sunuyor.

Bankaların kredi müşterisi gayrimenkul firmaları ile anlaşmaları kapsamında uygulanan %0.98 faiz oranlı konut kredisi kampanyası en uygun konut kredisi kampanyalardan biri. 

Anlaşma kapsamında konut üreticisinin katkısı ile faiz farkı desteklenerek tüketiciye banka tarafından %0.98 faiz oranlı konut kredisi kullandırılıyor.

Kampanya başlarda sadece yüksek fiyatlı markalı konut projelerinde ve büyük şehirlerde geçerli olduğu için eleştirilse de gelişerek yurdun hemen her ilindeki küçük müteahhitlerin de konut projelerini kampanyaya dahil ederek konut sayısını arttırdı.  
 

KONUT FİRMLARI İLE ANLAŞMALI KREDİ VEREN BANKALAR

-- Ziraat Bankası

-- Ziraat Katılım Bankası

-- Vakıf Bank

-- Vakıf Katılım Bankası

- -Halk Bank

--İ ş Bankası

-- Kuveyt Türk

-- Türkiye Finans

Kampanyadan yararlanabileceğiniz bölgenize ait konut projeleri hakkında bilgiyi adı geçen bankaların şubelerinden alabilirsiniz...

82 BİN LİRA CEPTE KALIYOR

En uygun tabela konut kredisi faiz oranı üzerinden 200.000 TL tutarda konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık ödemesi yaklaşık 3.500 TL, toplam ödemesi ise 423.000 TL’ denk geliyor. 

Kampanyalı %0.98 konut kredisinden faydalanılması halinde 200.000 TL tutarda konut kredisi için aylık 700 TL, toplamda ise 82.000 TL daha az faiz ödemesi yapılabiliyor. 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 12:03
YORUM EKLE