banner53

Akbank'tan Kredi Taksitlerine Erteleme

Akbank'tan, bireysel ve tüzel müşterilerin 30 Nisan'a kadar olan anapara, faiz ve taksit ödemelerinin, talep olması halinde mevcut koşullarla 30 Haziran’a kadar ötelenebileceği bildirildi.

Akbank'tan Kredi Taksitlerine Erteleme

Akbank'tan yapılan açıklamada, bireysel ve tüzel müşterilerin 30 Nisan'a kadar olan anapara, faiz ve taksit ödemelerinin, talep olması halinde mevcut koşullarla 30 Haziran’a kadar ötelenebileceği bildirildi.

Akbank, tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan Kovid-19 salgını nedeniyle toplumsal mücadeleye destek vermek üzere aldığı ekonomik önlemleri açıkladı. Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, ekonomiye şu destekler verilecek:

1) Bireysel ve tüzel müşterilerimizin 30 Nisan'a kadar olan anapara, faiz ve taksit ödemeleri talep olması halinde mevcut koşullarla 30 Haziran'a kadar ötelenebilecek.

2) Mobil, Internet Şube ve ATM üzerinden gerçekleştirilecek EFT ve havale işlemleri 30 Nisan'a kadar ücretsiz olarak yapılabilecek.

3) Müşterilerimizin ATM'lerimizden günlük para çekme limiti kart ile ücretsiz 5 bin lira ve ek olarak Akbank Mobil'den QR kod ile ücretsiz 5 bin lira olmak üzere 10  bin liraya çıkarılmıştı. Bu uygulamanın süresi 30 Nisan'a kadar uzatıldı.

4) Ortak ATM'lerde para çekme, yatırma, bakiye görüntüleme ve kredi kartı borcu ödeme gibi işlemleri 30 Nisan'a kadar ücretsiz hale getirildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 16:41

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER