Mekan Emlak Gayrimenkul Kadın Girişimcilere Özel Franchising ve Bayilik Fırsatı!

Kadın Girişimcilere Özel Türkiye geneli Mekan Emlak Gayrimenkul franchising Ve Bayilik veriyor...

Mekan Emlak Gayrimenkul Kadın Girişimcilere Özel Franchising ve Bayilik Fırsatı!

Mekan Emlak Gayrimenkul Ofisi Olarak Türkiye Geneli Kadın Girişimcile Özel Bayilik Fırsatı Sunuyoruz Bizim Önem Verdiğimiz Başta Bölgeler Marmara Ege Akdeniz Bölgesi Başta Olmak Üzre Emlak Sektörüne Yeni Bir Soluk Getirmek İstedik.

Biz De Kadın Girişimcilerinin Emlak Sektörüne Katmasını Planlıyoruz.

Mekan Emlak Gayrimenkul Marka Yöneticisi Tahir Köstek. Haberine Göre Anlınacak Önemli kriterleri Var. Öncelikle Franchising' Alanların Açacağı Ofisler İş yapan Lokasyonda Olmalı. Mekan Gayrimenkul Emlak Osifi Türkiye´De franchising Ofisiyle Hizmet veriyor. Türkiye´de Franchising Pazar Payını Daha Da Artırmak için franchising Vermek Gündeme Gelmiştir.

Özelikle İstanbul, Ankara,Edirne Trabzon İzmir, Gaziantep, Yalova Çanakkale Bursa ve Eskişehir Konya Kayseri Antalya Çorum Aydın Gibi Şehirlere 2022 Sonuna kadar 30 Bayilik Ve Franchising vermeyi Hedefliyor.

Mekan Gayrimenkul Franchising Ofislerinin 60 Metrekare Olmasını Öngörüyorlar.

Mekan Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek Kadın Girişimciye Pozitif Ayrımcılık Tanıdıklarını Belirterek "Elbette Kadının iş Hayatına Atılmasını Önemsiyoruz. Ve Ülke Ekonamisine Katkı Sağlamasını Hedefliyoruz.

MEKAN GAYRİMENKUL İLETİŞİM (GENEL MERKEZ)

Whatsapp Destek Hattı : 0532 283 96 20

Franchising Destek Hattı : 0266 772 88 74

www.mekangayrimenkul.com.tr/basvuru-formu//

YORUM EKLE