İSTEB ve BEZE Arasında İşbirliği

İstanbul emlak brokerleri kulübü işletme kooperatifi (İSTEB) stratejik iletişim, basın danışmanlığı, farkındalık projeleri konularında BEZE Group ile çalışmaya karar verdi.

İSTEB ve BEZE Arasında İşbirliği

Kısa süre önce İstanbul Koşuyolu Adile Sultan Öğretmenevi salonlarında İSTEB Yön.Bşk Ulvi Özcan ve Yönetim Kurulu üyeleri ev sahipliğinde BEZE İletişim Grubu temsilcileri ile iş birliği protokolü imza töreni yapıldı.

İSTEB dünyanın ikinci ülkemizin ilk ve tek Emlak Brokerliği Kooperatifi olarak “hedef saygın emlakçılık” parolası ile 2019 yılı Mart ayında kurulmuştur.

İSTEB’in ana amacı, emlak sektöründe yatırımcının aldığı hizmetin kalitesini arttırmak ve tüketicinin emlak tercihinde bilinçlendirilmesini sağlamaktır.

İSTEB-BEZE işbirliği çerçevesinde; tüketicinin bilinçlendirilmesi; çağdaş, şeffaf ve güvenilir emlakçılık standartlarının geliştirilmesi ve bu konularda kamuoyu oluşturulmasına yönelik çalışmalar yapılacaktır.

Emlak Sektörüne bilinçli ve eğitimli insan kaynağının "yeni nesil brokerlik" anlayışıyla kazandırılması da hedeflenmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER