Girişimciler için Türkiye, Sıçrama Tahtası!

Zingat.com Kurucu Ortağı Mehmet Erkek, Türkiye'nin büyük ve değerli bir pazar olduğunu belirterek, "Türkiye, girişimciler için önemli bir sıçrama tahtasıdır. Yeter ki girişiminiz için doğru pazarda, doğru adresleme yapın. Kullanıcı, bunun karşılığını size kesinlikle verir."

Girişimciler için Türkiye, Sıçrama Tahtası!

GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ

Gayrimenkulde bilgi ve veri ile ilgili çalışmalar yapan Zingat.com, İstanbul Aydın Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Kulübü ile Women in Business tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "Imagine the Future Summit" Girişimcilik Zirvesi'nde yer aldı. Zirveye, trend teknolojilere ve girişimciliğe meraklı gençlerin ilgisi büyük oldu.

Zirvede konuşan Zingat.com CTO’su ve Kurucu Ortağı Mehmet Erkek, Zingat.com'un başarı hikâyesinin ana mottosunun "emlak, bilgi ve güven" olduğuna işaret ederek, bir gayrimenkul sahibi olmanın insanların hayatlarında verdiği önemli finansal kararlardan biri olduğunu vurguladı.

Erkek, "Hepimizin karar verme süreçlerinde en temel ihtiyacımız güvenilir bilgi oluyor. Bu nedenle emlak alım ve satımında güvenilir bilgiye kolayca ulaşılmasına odaklandık. Aynı zamanda gayrimenkul geliştiricileri ve gayrimenkul profesyonelleriyle bir ekosistem kurduk." ifadelerini kullandı. 

"TÜRKİYE, GİRİŞİMCİLER İÇİN ÖNEMLİ BİR SIÇRAMA TAHTASI"

Mehmet Erkek, Türkiye’nin büyük ve değerli bir pazar olduğuna işaret ederek, "Genç nüfus var, internet erişimi yüksek. Türkiye, girişimciler için önemli bir sıçrama tahtasıdır. Buradan globale yayılabilirsiniz. Yeter ki girişiminiz için doğru pazarda, doğru adresleme yapın. Kullanıcı, bunun karşılığını size kesinlikle verir. Girişim yapmak istediğiniz sektörde 7-8 yıl çalışın, deneyimleyin, problemleri görün ve çözüm üretin. Başarısızlık da yaşanır, kaybederseniz öğrenirsiniz. Denemekten vazgeçmeyin. Zingat benim dördüncü girişimimdir. Başarılı olduğunuzda da kullanıcıyı dinlemekten, yeni çözümler üretmekten ve çok çalışmaktan vazgeçmemelisiniz."

YORUM EKLE