banner53

Ünsal Group'tan Ankara'da Meva Şehir

1.800 konutluk Meva Şehir Ankara’nın, hatta Türkiye’nin en büyük konut ve yaşam projelerinden birisidir.

Ünsal Group, Meva Şehir projesinde, farklı aile ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 2+1, 3+1, lüks 4+1 ve deluxe 4+1 gibi farklı daire modelleri sunuyor. Böylece çekirdek ailelerden, geniş ailelere uzanan zengin yelpazede herkes, Meva Şehir’de kendisine en uygun daireyi seçebilme imkanına sahip olabilecek.

Estetik mimari tasarımıyla dikkat çeken proje, ferah kullanım alanlarına sahip daire yapısıyla kullanışlı ve konforlu yaşam alanları vaad ediyor.

Meva Şehir içinde yer alacak Meva Center Alışveriş Merkezi, bu şehirde yaşayanların tüm ihtiyaçlarını kolayca temin edebilmelerini sağlacaktır.

Meva Center içinde yer alan marketten, mağazalara, restoranlardan, kafelere uzanan zengin olanaklarla ile aradığınızı evinizin yanı başında bulacaksınız.

Yatırımcılar için de cazip avantajlar sunan Meva Center'da dükkan ve mağaza gibi ticari alanlarının satışı devam etmektedir.

Burada suyla yaşam hayal değil gerçek! Toplam 7 bin m²’ye yayılmış göleti ile Meva Şehir sizi dilediğiniz anda şehir yaşamından alıp, sahil kasabası maviliğinde bir yaşama götürecek.

Şehrin en büyük göletlerinden birini içeren Meva Şehir’de sandallara binerek komşularınıza gidebileceğiniz gibi göl kenarındaki kafelerde gününüze keyif katarken, etrafında yürüyüş yapabilir ya da balkonunuzda limonatanızı yudumlarken göl mazarasının tadını çıkarabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER