Sur Yapı Antalya: Türkiye’nin En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi!

Sur Yapı Antalya'da 120 ay 0,98 vade, 25 Bin TL peşinat ve 1.350 TL'den başlayan taksitlerle yerinizi alın.

 Antalya’da sadece yeni bir Antalya inşa edilmiyor.1.300.000 m2’lik alanda Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesini hayatageçiren Sur Yapı, Antalya’nın tüm güzelliklerini essiz ve büyük bir fikirle sunuyor.

Antalya’da Yeni Bir Şehir Kuruluyor!

Bu şehri diğer tüm şehirlerden ayıran birçok özellik mevcut. Şehir içinde yer alacak sağlık ve eğitim kurumları, alışveriş merkezi, ticari dükkanlar, dev şehir parkı, hastaneler, müze ve teknokent gibi yapılar sizin her şeye yakın olmanız için inşa ediliyor. Kısaca bir şehirde olması gereken ne varsa, Sur Yapı Antalya’da.

Antalya’da Yeni Bir Şehir Nasıl Mı Kurulacak?

Sur Yapı, yeni bir şehri günde 800 ton molozu dönüştürüp,1.300.000 m²’lik alanda 19.000 konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70.000 kişilik yasam alanıyla kuruyor. 260 bin m²’lik alanda bol oksijenli bir hava solumanız için planlanan dev şehir parkı ve yeşil alanlarla essiz güzellikte modern bir şehir inşa ediliyor. Bu şehirde hiçbir şeye zarar vermeden tüm detaylar büyük bir özveri ve titizlikle oluşturuluyor.

Yatırım Değeri

Antalya’da yeni bir şehir kurarken sadece yaşama değer katılmıyor. Geleceğe miras bir şehir inşa ediliyor. Sur Yapı Antalya, 8 milyar TL’lik yatırım değeri ile bugün olduğu gibi Antalya’yı gelecekte de önemli bir yasam ve yatırım şehri haline getiriyor. Bu şehirde yatırım yapan da kazanıyor yaşayan da kazanıyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 12:17
YORUM EKLE