banner53

Sinpaş Gökorman'da 0,64 Faiz ve 12 Ay Erteleme Fırsatı

Cumhuriyet tarihinin en düşük faiz oranı 0,64 ile 12 ay boyunca taksit erteleme ve 180 ay vade imkanı sunan Sinpaş Gökorman'da kampanyalı satışlar başladı.

Ev almak için bekleyenler için başlatılan konut kredisi faiz oranlarında başlatılan 0,64 faiz oranı tarihin en dip seviyesinde alımlar için en uygun durumda.

3 Kamu bankası tarafından sağlanan konut kredisi faizlerindeki tarihi rakamlarla Sinpaş Ümraniye Gökorman projesinde kampanyalı ev staışlarına başlandı.

Sinpaş Gökorman kampanyası başladı! Gökorman Ümraniye projesi için yeni reklam filmi yayımlandı. Sinpaş Gökorman'da 180 ay vade, 06.4 faiz oranı ile 12 ay ertelemeli kredi imkanı ile ev sahibi olabilirsiniz.

Yaşayan, nefes alan, oksijen üreten yapılar geleceğin mimarî anlayışına yön veriyor. 100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunacak kadar yakın olmanın özgürlüğü ile ormana bir de yukarıdan bakın.

Terasınızda sevdiklerinizle birlikte doğanın zirvesinde olmanın tadını çıkaracağınız Gökorman ile şehrin yeteri kadar içinde olmak ve yeteri kadar dışında kalmak sizin tercihinizde.

Çekmeköy Ormanı manzarası ile manzaralı ev hayali kuran vatandaşların ilgisini çeken Gökorman projesi, Türkiye’de ilk kez cephe üzerine yansıyan özel mimarisi ile dikkat çekiyor.

Bina cephelerinde ormanın yeşilini, gökyüzünün mavisini yaşam alanına taşıyor ve özel geniş iç tasarımıyla tüm dairelere adeta villa da yaşar havası veriliyor.

100 metre yükseklikte bile ağaçlara dokunabileceğiniz, kışın bile bahar keyfi yaşayabileceğiniz Şeffaf Odaları, 4 mevsim renk değiştiren cephesi, zengin sosyal donatıları ve 1+0’dan 4+1’e farklı daire seçenekleri Gökorman projesinde yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 03:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER