banner53

Emlak Konut Bizim Mahalle'de Tüm Daireler 4 Günde Satıldı!

Emlak Konut'un başlatmış olduğu "Hayallerini Erteleme Türkiye" kampanyası ilgi görmeye devam ediyor. 12 Haziran'da Emlak Konut kampanyasıyla satışa sunulan Emlak Konut Bizim Mahalle projesinde tüm daireler 4 gün gibi kısa sürede tükendi.

Yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapan kampanyaya göre ilk 24 ay taksit ödemesi yapılmıyor. 3. yılda ödemeler başlıyor. Daire fiyatı üzerinden de yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. 180 ayda yüzde 0,69 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.

Bu kampanya kapsamında satışa sunulan Halkalı'daki Emlak Konut Bizim Mahalle projesi yoğun ilgi gördü. Toplam 569 daireden oluşan projede satışlar 4 gün gibi kısa sürede tamamlandı.

Emlak Konut Çağrı Merkezi'nden aldığımız bilgilere göre; projenin satış ofisi ev almak isteyen vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Dairelerin satışı tamamlandı. Şu an Bizim Mahalle'nin ikinci etabı için oldukça fazla talep var.

Yatay mimarisi ve örnek şehircilik anlayışıyla yükselen Bizim Mahalle projesi HalkalI Millet Bahçesi'ne komşu, Küçükçekmece Gölü'nün ve Marmaray istasyonunun yanı başında konumlanıyor. 

Küçükçekmece Halkalı'da 1 milyon metrekarelik bir alanda hayat geçirilen Emlak Konut Bizim Mahalle'nin ikinci etabının ne zaman satışa çıkacağı büyük bir merak konusu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER