banner53

Dap Yapı'dan Ormanköy Projesi

Emlak Konut güvencesi ve DAP Yapı vizyonuyla şimdiden geleceğe miras bırakılacak Ormanköy, bir ormanın içinde yer alan ve Türkiye’de bir başka örneği uzun süre gelemeyecek nitelikte bir proje.

Ormanköy Yaşam Vadisi, yaklaşık 80 bin metrekare alan üzerinde uzanan; çocuk oyun alanları, yürüyüş ve spor parkurları, piknik alanları, koku bahçeleri, biyolojik gölet, organik sebze meyve yetiştirme alanı, açık hava sinema alanı, ATV- bisiklet parkuru ve dinlenme alanlarıyla doğadan en verimli şekilde faydalanmanıza imkan sağlayacak. Çocuklarınız ormanın içinde ceylanları ve sincapları elleriyle besleyecek.

Kuzey Çevre Yolu bağlantısının Yanı başında olan Ormanköy, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün de tam ortasında bir konuma sahip. Ayrıca her iki havalimanının kavşaklarının tam merkezinde.

Hemen yanında yer alan Çekmeköy metrosuyla 20 dk. mesafede olan Üsküdar-Marmaray hattına aktarmayla Halkalı’dan Gebze’ye kadar hızlı ve kolay ulaşım sağlanmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER