banner53

Artaş İnşaat'tan Avrupa Konutları Yamanevler

Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesinin prestijli projesi Avrupa Konutları Yamanevler...

Bugüne dek Avrupa Konutları markasıyla 19.500 konut üreten Artaş İnşaat, Ümraniye'nin merkezine konumlandırdığı Yamanevler projesinde de yatırımcıların öncelikli tercihi oldu. Artaş İnşaat, Avrupa Konutları Yamanevler'in yeni sakinlerine anahtarlarını teslim etmeye başladı. Projenin ilk etabında 5 blokta toplam 545 daire yer alıyor. Konforlu bir yaşam için tasarlanan Yamanevler'in daireleri geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip özelliği ile dikkat çekiyor. Avrupa Konutları Yamanevler'in ilk etabında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerine yer veriliyor.

180 AYA KADAR 0,79 VADE ORANI AVANTAJI

180 aya kadar 0,79 vade oranı ile hemen teslim konut fırsatı devam eden Avrupa Konutları Yamanevler'de; peşin alımlarda 1+1 daireler 756 bin liradan, 2+1 daireler 1 milyon 8 bin TL'den, 3+1 daireler 1 milyon 515 bin liradan, 4+1 daireler ise 2 milyon 46 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede konut büyüklükleri 81 metrekare ile 237 metrekare arasında değişiklik gösterirken, akıllı ev sisteminin yer aldığı Yamanevler'in dairelerinde birinci sınıf ankastre ürünler bulunuyor. Zengin peyzaj ve süs havuzlarının yer aldığı projede; fitness - cardio salonları, sauna, Türk hamamı, yüzme havuzu, kapalı otopark, 7/24 güvenlik ile yanı başında yer alan alanda oyun parkı ve çok amaçlı spor sahaları yer alıyor.

METRO DURAĞININ YANI BAŞINA KONUMLANDIRILDI

Ümraniye Alemdağ Caddesi'nde AVM'ler, eğitim ve sağlık kuruluşları ile merkezi iş alanına yakın bir bölgede yer alan Avrupa Konutları Yamanevler, konumu ile yüksek yatırım potansiyeli taşıyor. Projenin yanı başında yer alan “Yamanevler Metro Durağı” ulaşımı kolaylaştırırken, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsüne yakın mesafede bulunan Proje; TEM Otoyolu'na 1 kilometre, E-5 Karayolu'na 7 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne 5 kilometrelik mesafesiyle alıcılarına büyük avantaj sağlıyor.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER