Ankara'nın Yeni İş Merkezi Togo Kuleleri

Eskişehir Yolu ile Anadolu Bulvarı’nın kesiştiği noktada, ODTÜ kavşağına yakın bir konumda yer alan Togo Kuleleri bir avlu etrafında şekillenmiş ofis ve ticari alanlardan oluşmaktadır.

Bu mimari harikası devasa yapı 12.000 kilometre kare bir arazi üzerinde yer almakta. Mimarisi yatay olarak tasarlanan alışveriş merkezinin yanında iki adet ofis kulesi yükselmekte. İki kulede de yer alan ilk 3 kat yarı açık ticari birimle olarak nitelendirilmekte. Baştan sonra mimari şaheser olan Togo Kuleleri iç mimarlık ve dekorasyon anlamında da müşterilerine görsel estetik ve işlevsel rahatlık sağlamakta.

Togo Kuleleri’nin popülerliğine en önemli katkıyı konumu sağlamakta. Ankara’da bulunan ve şehrin en yoğun 4 ana arteri olarak bilinen; Eskişehir Yolu, Malazgirt Bulvarı, Anadolu Bulvarı ve Sabancı Bulvarı arasında kesişim noktasında yer almakta. Bunun yanında üniversitelere, en yoğun müşteri çeken alışveriş merkezlerine ve devlet kurumlarına yakınlığı ile de dikkat çekmekte.

Doğa ve modern mimarinin buluştuğu ofislerin, spor merkezlerinin, iş merkezlerinin yer aldığı bu kompleks yaşam merkezinde her zaman size de yer var.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 12:23

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER