2B Global'den DünyaŞehir Kartal Projesi

‘’DünyaŞehir’’ 14.500 metrekare alan üzerine kurulu, 360 daireden oluşan; 3 katlı kapalı otoparkı, 2 kapalı havuzu, business lounge, kreş alanı, cadde mağazaları ve geniş peyzaj alanı ile oyun alanlarından oluşan bir yaşam merkezidir.

İstanbul’un en yüksek tepesinde, kaya zemin üzerine kurulu, modern mimarisi ile 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 Loft seçenekleriyle, Marmara Denizi ve Adalar manzarasının keyfini yaşayacağınız, Aydos ormanının yanı başında temiz havayı soluyabileceğiniz ‘’DünyaŞehir’’, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Marmaray bağlantılı metro durağına yürüyüş mesafesinde ve tüm anayol arterlerine 5 dakika mesafededir.

Kendi avantajlı ödeme sistemine sahip ‘’DünyaŞehir’’, faizsiz, kefilsiz taksitlendirme seçenekleri ile banka prosedürlerine takılmadan ev sahibi olmanıza yardımcı olur.

Kaliteli, konforlu ve yatırımcısına her daim kazandıran yaşam alanları sadece ‘’DünyaŞehir’’ markasıyla Kartal’da değil; yakın zamanda Beykoz’da, Sancaktepe’de, İkitelli’de, Başakşehir’de ve şehrin diğer bölgelerinde yükselmeye başlayacak.

YORUM EKLE