Ünlü İsimler Hangi Semtleri Tercih Ediyor?

Güzide Mertcan, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'MasterChef Türkiye 2019' ile adını duyurdu. Yarışmaya katıldıktan bir süre sonra elenen genç kadın, 7 milyon lira değerindeki evinin haber olmasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Ünlü İsimler Hangi Semtleri Tercih Ediyor?

MasterChef Güzide

Güzide Mertcan, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'MasterChef Türkiye 2019' ile adını duyurdu.

Yarışmaya katıldıktan bir süre sonra elenen genç kadın, 7 milyon lira değerindeki evinin haber olmasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

MasterChef Güzide hakkındaki '7 milyon liralık villa' şeklindeki haberlerin ardından Ata Benli, sahibi olduğu sosyal medya kanalından bir video yayınladı.

Güzide, 7 milyon liralık evi hakkında, "Biz bu evde 4 - 4.5 yıldır oturuyoruz. Tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık" sözleriyle dikkat çekmişti.

Ünlü yarışmacı, "10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor" demişti.

Güzide, Büyükçekmece Alkent mahallesinde yeni aldığı ve taşınmak için hazırlık yaptığı ultra lüks villasının kapılarını, geçtiğimiz haftalarda Youtube kanalı üzerinden takipçilerine açmıştı.

Evin girişine büyük bir zeytin ağacı geleceğini dile getiren Güzide, bunun daha önceki evlerinde olduğunu da söylemişti.

Öte yandan girişin yan tarafında eşi için bir ofis yaptırdıklarını söyleyen Mertcan, eşinin kendisinden izinsiz burada çalışamayacağını esprili bir şekilde dile getirmişti.

Gösterişli bir mutfağa sahip olan Güzide, tavan ışıklarından elektrikli aletlerini koyacağı rafa kadar tüm detayları düşündüğünü anlatmıştı.

Ortada bir ada tezgah tercih eden Mertcan, evde çok sık vakit geçirdiği yerlerde koyu renk tercih ettiğini belirtmişti.

Odalarından çıkar çıkmaz bir tezgah gösteren Güzide, küçük kızları sık sık uyandığı için sürekli aşağı inmemek adına bunu yaptırdıklarını ve bunun mini bir mutfak olarak kullanılacağını açıklamıştı.

Sonrasında çocukların farklı temalardaki, zevklerine göre döşenen odaları videoda yer almıştı.

En alt kata inen Güzide, son olarak buradaki üç misafir yatak odasını, kapalı havuzu, jakuziyi ve yine ortasında şömine olan salonu göstermişti.

Sonrasında bir video daha yayınlayan eski MasterChef yarışmacısı Güzide Mertcan, daha önceki eviyle gündeme gelmekten de hiç memnun olmadığını dile getirmişti.

Bir süre bunu çok kafasına taktığını ve üzüldüğünü dile getiren Mertcan, çektiği videolar arasında en çok izlenenin ev videoları olduğunu açıklamıştı.

Bunun sebebinin merak olduğunu düşündüğünü dile getiren Güzide, eşinin çok çalıştığını ve yurt dışında ödüller aldığını söylemişti.

Bu evi de kendilerinin aldığını belirten Güzide, "Belki burada otururuz belki de oturmayız bilemiyoruz ama insanlara kızmayın, empati kurun" diyerek sözlerini noktalamıştı.

Demet Özdemir

Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapan Demet Özdemir, dizi ve reklamlardan kazandığı parayla akıllıca bir yatırım yaptı ve işte 4 milyon liraya bu lüks villayı satın aldı.

Özdemir 'sonunda giyinme odamdayım' dedi, evini görenler hayran kaldı. Acarkent'te kirada oturan Demet Özdemir, kira vermekten kurtulup 4 milyon liraya Zekeriyaköy'den bahçe içinde iki katlı bir villa aldı.

Sibel Can

Sibel Can'ın evi tam bir saray yavrusu. 9 oda, 7 banyo, kuaför salonu, müzik kayıt stüdyosu bulunan Beykoz'daki villa sosyal medya gündeminde.

Usta ismin hayranları, Sibel Can'ın evini bir hayli merak ediyor. 9 odası ve 7 banyosu bulunan 1.200 metrekare kullanım alanı olan 3 katlı evine geçtiğimiz yıllarda kuaför salonu ve müzik kayıt stüdyosu da ekleten Sibel Can, sahne almadığı zamanlarda tüm vaktini evinde geçiriyor.

Arda Turan

Kiracı olarak yaşadıkları Beykoz Çubuklu Vadi'de ev sahibi olan ve en az 3-4 çocuk düşündükleri için sitenin en büyük villalarından birini satın alan Arda, yeni yuvaları için 5 milyon dolar ödemişti.

Turan Ailesi, pandeminin hemen başında satın aldıkları yuvalarına daha geçen ay taşınabilmiş.

Çünkü Arda ile eşi Aslıhan Hanım, 2 dönüm bahçe içinde yer alan, 5 oda 3 salondan oluşan 600 metrekarelik villayı tepeden tırnağa değiştirdi.

Yeni yuvalarının dekorasyonunu ise ünlü iç mimar Hakan Ezer'e teslim etmişler. Ezer, Arda ve eşinin istekleri doğrultusunda resmen bir saray yavrusu yaratmış.

Turan çiftinin yeni yuvasını henüz birkaç kişi görmüş ve onlar da anlata anlata bitiremiyor.

Sabah

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2021, 17:54
YORUM EKLE