banner53

Tuba Büyüküstün ile Okan Bayülgen, Paris'teki Evlerini Günlük Kiraya Vererek Servet Kazanıyor!

Paris’te evi olan ünlülerden olan Tuba Büyüküstün ile Okan Bayülgen, gayrimenkullerinden kazanç elde etmeyi bildi. Güzel oyuncu Büyüküstün ve ünlü şovmen Bayülgen evlerini internet üzerinden günlük kiraya vererek kazanç elde ediyor.

Tuba Büyüküstün ile Okan Bayülgen, Paris'teki Evlerini Günlük Kiraya Vererek Servet Kazanıyor!

Takvim'de yer alan habere göre, geçtiğimiz aylarda Fransa'nın başkenti Paris'ten ev alan Tuba Büyüküstün, yeni gayrimenkulünü gelir kapısı haline getirdi.

Ünlü oyuncu, St. Germain bölgesinden 1 milyon avroya (6,5 milyon lira) satın aldığı bir oda bir salon dairenin dekorasyonu için de 1 milyon lira harcamıştı. Güzel oyuncu, servet değerindeki yatırımını paraya çevirmeyi bildi.

Büyüküstün, İstanbul'da olduğu zamanlarda Paris'teki evini 'Airbnb' adlı sistem üzerinden kiraya vermeye başladı. Paris'teki evini gecelik kişi başı ortalama 550 avroua yani yaklaşık 3 bin 500 lira kiraya veren oyuncu, ticari zekasını konuşturdu.

Bayülgen'de, 2013'te 1 milyon liraya aldığı evini kiraya vererek kazancını katladı. Paris'in ünlü semti Le Marais'te dairesi olan şovmen Okan Bayülgen de evini geceliği 450 avroya (yaklaşık 3 bin liraya) kiraya veriyor.


 

.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 07:04

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER