banner53

Şahan Gökbakar Urla'dan Taş Ev Aldı

Urla'dan taş ev alan ünlüler arasına 38 yaşındaki ünlü oyuncu Şahan Gökbakar'da katıldı. Gökbakar, Urla Güvendik Bölgesi'nde içinde taş ev olan bir arsayı 2 milyon 500 bin liraya satın aldı.

Şahan Gökbakar Urla'dan Taş Ev Aldı

Yeniasir'da yer alan habere göre, ünlü basketbolcular Hüseyin Beşok ve Efe Aydan'dan tenör Hakan Aysev'e, Coşkun Sabah'tan Sibel Can'a kadar hayatlarını İstanbul'da sürdüren yıldızların yeni gözdesi Urla oldu.

Urla'ya taşınan ünlüler kervanına komedyen Şahan Gökbakar'da katıldı. Gökbakar'ın, Urla Güvendik Bölgesi'nde içinde taş ev olan bir arsayı 2 milyon 500 bin liraya satın aldığı açıklandı.

Yatırım uzmanları, İzmir-İstanbul otoyolunun tamamlanmasıyla ünlülerin ve iş insanlarının İzmir'e ilgisinin yükseldiğini kaydetti. Uzmanlar ayrıca, Şahan Gökbahar'ın içinde bir taş ev bulunan Güvendik Mevkii'nde satın aldığı evin kendisine yüksek fiyatla satıldığını iddia etti.

Eve, 2 milyon 500 bin lira ödendiğini, ancak Urla'daki rayiç bedeller değerlendirildiğinde arsanın fiyatının normalde daha düşük olduğunu açıkladılar.

İnvest Yatırım ve Gayrimenkul Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Uçan, "Hande Yener, Ata Demirer ve ismini vermek istemediğim daha birçok sanatçı, Urla hakkında bilgi için arıyor. 1 milyonun üzerinde portföyleri gönderdik" şeklinde konuştu.

Emlak Gündemi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER