Robbie Williams Evini Zararına Satışa Çakardı

Dünyaca ünlü şarkıcı Robbie Williams 2009 yılında 8.1 milyon sterline aldığı Wiltshire'daki evini 1,35 milyon sterlin zararına satışa çıkardı. 

Robbie Williams Evini Zararına Satışa Çakardı

Malikane; bir helikopter hangarı, kapalı yüzme havuzu, eğlence kompleksi, tenis kortu ve bir tapınağı barındırırken, neredeyse 70 dönümlük bir bahçeye de sahip.

Williams, satın almadan sonra konutta tam bir yenileme yapmak için Hotel du Vin’in ünlü mimarı Michael Phillips ile anlaşmıştı. 

Williams evi için şu açıklamaları yaptı: “Compton Bassett House, ailemiz için mükemmel bir kaçış oldu.

Ayda ve benim gerçekten aşık olduğumuz, bir çift olarak kök saldığımız ve gelecekteki ailemizi hayal ettiğimiz yer. Bahçeler ve ağaçlar sihirleriyle bizi büyüledi.

Compton Bassett House, güzel duvarları içinde çok daha fazla kahkaha ve neşeyi hak eden kesinlikle aile dostu bir ev. Gelen alıcının da bizim kadar keyif alacağını umuyoruz.”

Bir zamanlar mimar Norman Foster’a ait olan mülk; şömineli rahat bir oturma odasına, eskimiş antika kilimlerle dekore edilmiş birkaç yatak odası süite, bir oturma odası olan ana süitte, iki giyinme odası ve iki banyo bulunuyor. 

Williams, geçen sene Instagram Live’da hayranlarına şunları söylemişti:

“Çok, çok eski bir mülkümüz var. Şüphelendiğim bir odası var. Bana ürperti veriyor.”

Şarkıcı, daha sonra odada uyuyan çocuklarından Teddy’nin korktuğu için yatak odasını değiştirmek zorunda kaldığını söyledi.

Williams, ilk kez evin korkutuculuğundan bahsetmiyor. Evin tarihi 1935’e kadar uzanıyor. Williams, etkileyici bir küresel emlak portföyüne sahip.

Şarkıcı, bir yeraltı yüzme havuzu için izin planlaması konusunda komşusu Led Zeppelin’in gitaristi Jimmy Page ile beş sene boyunca anlaşmazlık yaşamıştı.

Kaynak: Sözcü

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER