Rihanna 3 Ayda 24 Milyon Dolarlık Gayrimenkul Aldı

33 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı Rihanna, deyim yerindeyse yavaş yavaş bir mahalleyi satın alıyor...

Rihanna 3 Ayda 24 Milyon Dolarlık Gayrimenkul Aldı

Üç ay önce 13.8 milyon dolara Beverly Hills'te bir malikane satın alan Rihanna, şimdi de onun hemen yanındaki bir başka malikaneyi bu kez 10 milyon dolara satın aldı.

Bir başka deyişle üç ay içinde yaklaşık 24 milyon dolarını gayrimenkule yatırdı. Bu arada Rihanna'nın 600 milyon dolarlık serveti olduğunu da hatırlatalım.

Müzik dünyasından sonra adım attığı moda dünyasında da bir anda hızla yükselişe geçen Rihanna, hem bir iç çamaşırı hem de kozmetik markasının sahibi. Son dönemde bu yüzden de müzik dünyasından uzaklaştı.

33 yaşındaki Rihanna'nın yeni evi, Beverly Hills'teki yeni evinin komşuları arasında Mariah Carey, Paul Mc Cartney de bulunuyor. Yıldızın satın aldığı bu ev, henüz genel satışa sunulmamıştı.

Rihanna belli ki kaçırmak istemediği için hızlı davranarak bu malikaneyi satın aldı. Rihanna'nın dört yatak odalı bu yeni malikanesi yarım dönümlük bir arazi üzerinde yer alıyor.

1930'ların son yarısında inşa edilen malikane, yıllar içinde çeşitli restorasyonlar geçirerek bugünkü haline getirildi.

Bu evin önceki sahipleri mülkü, 2015 yılında 5.1 milyon dolara satın almıştı. Ünlü olmayan bu çift, evi iki katı fiyatla satmış oldu.

Dört yatak odasının yanı sıra dört buçuk banyosu da bulunan evin çok geniş bir yaşam alanı bulunuyor. Tudor tarzı inşa edilen ana binanın açık mutfağı ve ona bitişik büyük bir oturma odası var.

Mutfaktan bahçeye açılan kapıdan havuza ulaşmak da mümkün.

13.8 milyon dolarlık mülkünün hemen yanında bulunan bu malikaneyide satın aldıktan sonra Rihanna'nın 11 bin metrekareden daha geniş yaşam alanı, iki yüzme havuzu, en az 10 anaçlık bir otoparkı oldu.

Rihanna'nın sahip olduğu başka mülkler de bulunuyor. Ülkesi Barbados'ta bir villa, Hollywood Hills'te 7 milyon dolarlık başka bir malikane, Los Angeles'da yüksek katlı bir binada lüks bir daire olmak üzere başka gayri menkulleri de bulunuyor. Rihanna, ana konutu olarak da Century City'de bulunan lüks bir apartman dairesini kullanıyor.

Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 11:20
YORUM EKLE