banner53

Pepe Reina: Ben Bahçeli Evde Oturanlar için Değil Küçücük Evde 2 Çocukla Yaşayanlar için Endişeliyim!

37 yaşındaki Pepe Reina, koronavirüse sahip olduğunu düşündüğünü fakat teste giremediğini açıkladı. Reina, kendi kendini karantinaya aldığını, fakat asıl endişe edilmesi gerekenin küçük evlerde 2 çocukla yaşayan insanlar olduğunu söyledi.

Pepe Reina: Ben Bahçeli Evde Oturanlar için Değil Küçücük Evde 2 Çocukla Yaşayanlar için Endişeliyim!

İspanya'nın yetiştirdiği en önemli kalecilerden biri olan Pepe Reina, Aston Villa forması giyiyor. İngiltere'de oynayan 37 yaşındaki kaleci, kendisinde corona virüs olduğunu düşündüğünü fakat test yaptıramadığını açıkladı.

Reina, "Kendini kötü hissetmiyorsan ve semptom görülmüyorsa burada test yapmıyorlar. Her ihtimale karşın benimle yaşayan insanlara bulaştırmamak için önlem aldığım bir hafta geçirdim" dedi.

Reina, geçirdiği sıkıntılı haftaya rağmen şanslı olduğunu belirtti ve, "Büyük, bahçeli evleri olan ayrıcalıklı insanlarız. 70 metre karelik evde 2 çocukla yaşayan insanlar için daha çok endişeliyim.

Şu anda futbolu düşünmüyorum çünkü herkesin iyi olması futboldan daha önemli. Bu sezonun tekrar oynanıp oynanmayacağı belirsiz. Ekonomik nedenlerin olduğunu biliyorum fakat bu durum her sektör için geçerli" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER