Jennifer Lopez Kaliforniya'dan 1,4 Milyon Dolara Ev Aldı

50 yaşındaki dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, nişanlısı Alex Rodriguez ile Kaliforniya Encino'dan 1 milyon 370 bin dolara ev aldı.

Jennifer Lopez Kaliforniya'dan 1,4 Milyon Dolara Ev Aldı

Dünyaca ünlü başarılı şarkıcı Jennifer Lopez, gayrimenkullerine bir yenisini daha ekledi.  

Amerikan basınına göre, Şarkıcı, 1948'de inşa edilmiş yeni evi için 1 milyon 370 bin dolar ödedi. Lopez için baştan tadilat yapılan ev, 3 yatak odasına sahip.

Lopez’in 2 bin 202 metrekarelik evinin diğer evlerinden küçük olduğu bildirilirken Jennifer Lopez’in burayı yaşamak yerine yatırım amaçlı yahut bir yakını için almış olabileceği konuşulan dedikodular arasında.

Tadilattan sonra evin mutfağına gri rustik dolaplar takılırken, beyaz mermerli küçük bir merkez ada konumlandırıldı. Ayrıca mutfak paslanmaz çelik aletlerle donatıldı. Mutfağın Fransız tarzdaki kapıları da evdeki kış bahçesine açılıyor.

Konuk odalarının paylaştığı geniş banyoda, küvet, camlı duş ve çift lavabo mevcut. Yatak odalarından birinde gömme dolapların içinde ayrıca bir sığınak da bulunuyor.

Evde ayrıca büyük bir misafir banyosunu paylaşan iki konuk yatak odası ve biri gömme durum olan çift dolaplarla usta bir sığınak bulunmaktadır. Yeni yenilenmiş bir banyoda çift lavabo, küvet ve camlı duş bulunuyor.

YORUM EKLE