banner53

Ebru Şancı ile Alparslan Öztürk Katları Ayırdı!

Koronavirüs nedeniyle karantina süreci için eve kapanan isimlerden manken Ebru Şancı evdeki durumuyla ilgili "Sürekli tartışıp sürtüşüyoruz. Allah’tan villamız 3 katlı. Katları ayırdık.” açıklamasını yaptı.

Ebru Şancı ile Alparslan Öztürk Katları Ayırdı!

Manken Ebru Şancı, futbolcu Alparslan Öztürk ile Eylül 2015’te Belçika’da evlenmiş, podyumlara veda etmişti. Ekim 2016’da da ikizleri Mila ve Ceylin’i dünyaya getirmişti. Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig’i corona virüs salgını nedeniyle erteleyince çift kızlarını da alıp Bodrum’daki yazlıklarına taşındı.

Ebru Şancı, Instagram’da paylaştığı videoda eşine, “Artık karantinadasın. İki seçeneğin var. A şıkkı; benimle ve kızlarınla olacaksın” dedi. Alparslan Öztürk, Ebru Şancı’nın sözü bitirmesini beklemeden “Kesinlikle B şıkkı” yanıtını verdi.

Eşi ile sürekli tartışmaya başladıklarını söyleyen Ebru Şancı, "Alparslan, Göztepespor’da oynadığı için haftanın 5 günü İzmir’deydi. İki haftada bir de deplasmana gidiyordu. Fazla görüşemiyorduk. Salgın korkusundan İstanbul’daki gelinlik atölyemi geçici olarak kapattım. Birlikte Bodrum’a geçtik. Ama gördük ki; aynı evde bu kadar uzun süre yan yana kalmaya alışık değilmişiz. Sürekli tartışıp sürtüşüyoruz. Allah’tan villamız 3 katlı. Katları ayırdık.”

Ebru Şancı ile Alparslan Öztürk’ün bir oğlu olacak. Adı da belli: Kürşad.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER