banner53

Bodrum Müdavimlerinden Pınar ve İlhan Sabancı Çifti Yazı Evlerinde Geçirecek

Her yaz Bodrum’dan villa kiralayan Pınar ve İlhan Sabancı çifti, bu yazı evlerinde geçirme kararı aldı. Üç çocuk sahibi olan çift, genişleyen aileleri için Cezmi Mutlu’nun Hebilköy’deki lüks evini satın aldı.

Bodrum Müdavimlerinden Pınar ve İlhan Sabancı Çifti Yazı Evlerinde Geçirecek

2010’da nikâh masasına oturan ve mutlu evliliklerini üç çocukla perçinleyen Pınar-İlhan Sabancı çifti, bu yazı Bodrum’da kendi evlerinde geçirecek.

Her yıl ev kiralayan ve tüm yazı çocuklarıyla o evde geçiren Pınar Hanım için İlhan Bey kesenin ağzını açmış ve Cezmi Mutlu’nun Hebilköy’deki lüks evini satın almıştı.
Geçen kış evin içini mimar Pınar Hacıarifoğlu’na yaptıran Sabancı çifti, ilk fırsatta çocuklarıyla Bodrum’a geçerek bu yeni yazlıklarına yerleşecek.

Yeni evlerinde İlhan Bey tüm yaz anne-babası Neslihan-Yalçın Sabancı’yı da ağırlayacakmış.

YENİ EVLERİNE TAŞINDILAR

İlk çocukları Yalçın’ı 2014’te kucaklarına alan çift, 2016’da kızları Arya’ya kavuşmuş, 2019’da doğan kızları Lia ile de üçüncü kez anne-baba olma mutluluğunu yaşamıştı.

İlhan Bey’in annesiyle babası Neslihan-Yalçın Sabancı’nın Beylerbeyi’ndeki yalısında oturan çift, ailenin büyümesiyle 6 ay önce Kandilli’deki yeni evlerine taşındı.

Bu evi de yine çalışmalarını çok beğendikleri mimar Pınar Hacıarifoğlu’na yaptırdılar.

Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 08:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Pınar karadağ
Pınar karadağ - 2 ay Önce

Pınar hanım 30 yaşında evlenip nerdeyse 40 yaşına kadar üç çocuk sahibi olmuş ama sanki 20yaşında evlenip peş peşe doğum yapmış gibi yazılar yazıyor neden acaba

SIRADAKİ HABER