Aleyna Tilki Hollywood'dan Ev Kiraladı!

Eğitimi için ABD'ye giden genç şarkıcı Aleyna Tilki, burada ev 82 bin liraya ev kiraladı. Güzel popçu, Sharon Stone ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü isimlere de komşu oldu.

Aleyna Tilki Hollywood'dan Ev Kiraladı!

Haberler'de yer alan habere göre, Aleyna Tilki eğitimine Amerika'da devam etmek geçtiğimiz haftalarda Amerika'ya taşındı. Aleyna'nın evinin aylık kirası ise herkesi şaşırttı.

Tilki, eğitim hayatı ve albüm hazırladığı için gittiği Amerika'da ev değişikliği yapma kararı aldı.

Los Angeles Downtown'da oturan şarkıcının yeni adresi Hollywood Hills oldu. Yeni albümünün prodüktörlüğünü üstlenen Diplo'ya yakın olmak için Hollywood Hills'e taşınan Tilki, evi için 14 bin dolar yani yaklaşık 82 bin lira kira ödeyecek.

Hollywood Hills'e taşınan genç şarkıcının komşuları arasında Ben Affleck, Sharon Stone ve Kevin Costner gibi dünyaca ünlü isimler var.

20 gün önce Amerika'ya giden Aleyna Tilki'yi annesi Havva Öztel ile kız kardeşi Ayça Tilki uğurlamıştı.

Kızını yolcu eden Havva Öztel, Instagram hesabından kızıyla çektirdiği fotoğrafı, "Gözümün nuru Allah sana yar ve yardımcı olsun kızım, yolun hep açık engelsiz kolay olsun dilimde duamsın özlemimsin Aleyna, güle güle git güle güle gel kızım seni çok özleyeceğim." notuyla paylaşmıştı.

YORUM EKLE