banner53

Ajda Pekkan’ın Satılık Villasına Dubaili Prens Talip

Ajda Pekkan’ın yıllardır satamadığı Bahçeköy’deki villasına alıcı çıktı. Pekkan'ın evine Dubai’den bir prens talip oldu.

Ajda Pekkan’ın Satılık Villasına Dubaili Prens Talip

Hürriyet'in haberine göre; Dubaili bir prens, Süperstar’ın yıllardır satmak istediği ancak alıcı bulamadığı Bahçeköy’deki villasını almak için harekete geçti.

Kimliği şimdilik gizli tutulan prens, salgının hafiflediği dönemde Türkiye’ye gelip villayı gezmek, ayrıca Ajda Pekkan’la tanışmak istiyor.

Süperstar, 3 yıl önce 40 milyon liraya satılığa çıkardığı üç katlı villa için çok sayıda emlakçıyla anlaştı. Ancak hiçbiri eve alıcı bulamadı.

Evi satmakta kararlı olan sanatçı sonunda çareyi büyük bir indirim yapmakta buldu. Fiyatı 20 milyon liraya düşen yalı, şimdi yeni sahibini bekliyor.

SPOR SALONU VE HAVUZ VAR

Toplamda 1100 metrekare arsa üzerine inşa edilen villanın kullanım alanı ise 960 metrekare. Özel olarak dekore edilen villada 6 oda ve 2 salon bulunuyor.

Evin içerisinde spor salonu, asansör, hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası yer alıyor. Büyük bir havuza sahip olan ev 24 saat özel güvenlikler tarafından korunuyor.

AJDA'NIN KARANTİNA KURALLARI

Karantinada günlerini ultra lüks villasında geçiren 74 yaşındaki Ajda Pekkan, Bahçeköy’deki minik sarayında neler yaptı?

Ajda Pekkan'ın 1.100 metrekarelik villasının her köşesi dezenfekte edildi. 1100 metrekarelik villasını içten ve dıştan temizletmek 30 bin liraya mal oldu.

İLAÇLI SULARLA TEMİZLENİYOR!

Evdeki aksesuar, biblo, halı gibi eşyaları depoya kaldırttı. Dekorasyonu değiştirdi. Salon, yatak odası ve banyosu her gün ilaçlı sularla temizleniyor.

EVE MİSAFİR KABUL ETMİYOR

Sahne performansını korumak için 1 saat nota, ses açma, repertuvar çalışıyor. Evde doğal yollarla hazırladığı maskeler yapıyor.

Lüks villanın mutfağı da her gün ilaçlı sularla temizleniyor. Ajda Pekkan eve asla misafir kabul etmiyor.

Süperstar, evindeki bazı eşyaları da kaldırtarak daha ferah bir ortam yarattı. İki yardımcısı da maske kullanıyor. Evde de sosyal mesafe kuralına uyuyorlar.

Her sabah 1 saat koşu bandında yürüyor, jimnastik hareketlerinin ardından 30 dakika yoga yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER