Fikirtepe'nin En Yeni Projesi Optimist Residence

Karşınızda gerçek İstanbul. Baktığınız her yerde. Bir tarafta tarihi yarımada, diğer tarafta adalar. Optimist Residence, Fikirtepe’nin en hareketli lokasyonunda, İstanbul’un gerçek güzelliğini en iyi gören noktada hayata geçiyor.

Fikirtepe'nin En Yeni Projesi Optimist Residence

Dünyanın en önemli mimarlık firmalarından RMJM tarafından tasarlanan Optimist Residence; zamanının ötesinde çizgileri, Türkiye’de bir ilk olan dikey bahçeleri ve içinden hayat geçen yapısıyla konut standartlarını bir adım yukarıya taşıyor. Türkiye Optimist Residence ile yapı ve mimari kültür gelişiminde yeni bir yükseliş dönemine geçiyor. Tamamen özgün ve dünyada başka bir örneği bulunmayan Optimist Residence, geleneksel Türk mimarisinin ve günümüz ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan modern mimarinin harmanlanmasıyla hayata geçiyor.

HER ŞEY GÖZ ÖNÜNDE

Kara ulaşımından hava ulaşımına, deniz ulaşımından yaya ulaşımına kadar tüm olanaklardan maksimum şekilde yararlanılabilen bir konumda hayata geçen Optimist Residence, sadece ulaşımın değil; sosyal ve kültürel hayatın, eğitim ve sağlık olanaklarının da merkezinde bulunuyor.

Yüksek standartlarıyla her adımda maksimum fayda sağlayacağınız Optimist Residence'ın iç avlusu, Fikirtepe’nin yeni merkezi oluyor. Projenin ortasından geçen yürüyüş yolları, çevresini saran ticari ve sosyal alanlar, Optimist Residence’ın 24 saat boyunca yaşayan bir buluşma noktası olmasını sağlıyor.

Konumu ve mimarisi itibariyle Optimist Residence, manzarası hiçbir zaman kapanmayacak bir alanda yükseliyor. Çevresindeki geniş açıklık ve göz alabildiğine uzanan İstanbul manzarasıyla, sürekli değerlenen ferah ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

444 30 67'yi arayarak Optimist Residence'ın ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2017, 14:39
YORUM EKLE