banner53

Emlak Konut'un 2 Yıl Ödemesiz Kampanyasında Rekor Satış

Emlak Konut'un 24 ay ödemesiz kampanyası yoğun ilgi gördü. Hayallerini Erteleme Türkiye sloganıyla 2 Haziran’da başlayan kampanyada, 9 günde 4 milyar 250 milyon lira değerinde 3 bin 750 konut satıldı.

Emlak Konut'un 2 Yıl Ödemesiz Kampanyasında Rekor Satış

3 PROJE DAHA KATILDI

Kampanyada 3 projede tüm konutlar sahibini bulurken, şirket gelen yoğun taleple kampanya kapsamındaki konut sayısını arttırdı ve yeni projeleri dahil etti.

Kampanyaya Küçükçekmece Halkalı’da hayat geçen Bizim Mahalle projesinin birinci etabı da dahil edildi.

Halkalı Millet Bahçesi’ne komşu, Küçükçekmece Gölü’nün ve Marmaray istasyonunun yakınında konumlanan projenin ilk etabında 569 bağımsız bölüm bulunuyor. Yoğun ilgi gören projenin diğer etaplarının da yakın zamanda satışa sunulması planlanıyor.

Kampanyaya İstanbul Çekmeköy’deki ‘Ormanköy’ projesiyle, Yalova’daki ‘Benim Kentim Yalova’ da katıldı. Emlak Konut’un İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli, Kocaeli, Konya, Niğde ve Yalova’da projeleri bulunuyor.

2 YIL ÖDEME YOK

Emlak Konut GYO kampanyasında tüm projelerde liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor. Yüzde 5 peşinat ödeyen vatandaş yüzde 15’ini de 24 ay sonra ödüyor. Kalan yüzde 80 için 0.69 faizle kredi kullanılırken 120 ay ve 180 ay vade seçenekleri sunuluyor.

Emlak Konut GYO projelerinden ev alanlar 2 yıl ödeme yapmıyor, taksitler 3. yılda başlıyor. Ev alacak vatandaş için ayrıca kamu bankaları da avantajlı seçenekler sunuluyor.

1 Haziran’da açıklanan destek paketi kapsamında sıfır konutta kredi faiz 0.64, ikinci elde 0.74’de çekilmişti. Kamu bankaları 12 ay ödemesiz dönem ve 15 yıla kadar da vade avantajı sunmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gürbüz çalimsiz
gürbüz çalimsiz - 8 ay Önce

nasıl katılırım

Nuray yılmaz
Nuray yılmaz - 8 ay Önce

Nasıl başvurabilirim

SIRADAKİ HABER