banner53

Emlak Konut Tuzla'da Bulunan Arsasını Satışa Çıkardı

Emlak Konut, İstanbul Tuzla İçmeler'de yer alan 10.053 metrekare yüz ölçümlü, ticaret, turizm ve konut alanı fonksiyonlu arsasını satışa çıkardı. Arsanın satış ihalesi açık artırma usulü ile gerçekleştirilecek olup açılış fiyatı 39 milyon lira olarak belirlendi. 

Emlak Konut Tuzla'da Bulunan Arsasını Satışa Çıkardı

İhale kapsamında minimum artış tutarı 400 bin lira, maksimum artış tutarı 2 milyon lira olarak belirlenirken, teminat tutarı ise 1 milyon 200 bin lira olarak belirlendi.

Emlak Konut GYO Tuzla arsasının açık artırma ihalesi 9 Ekim 2020 Cuma günü yapılacak. İhaleye son başvuru tarihi ise 8 Ekim 2020 Perşembe günü olarak belirlendi.

İHALE DETAYLARI

Peşin Satış Koşulu

İhale sonucu oluşacak KDV Dahil satış bedeli tamamının nakden ödenmesi,

Vadeli Satış Koşulu

İhale sonucu oluşacak KDV Dahil satış bedelinin  yüzde 20'sinin peşin, kalan tutarın aylık yüzde 0,79 vade farkı ile 24 ay vadelendirilerek satılması,

İhale sonucu oluşacak KDV Dahil satış bedelinin yüzde 30'unun peşin, kalan tutarın aylık yüzde 0,79 vade farkı ile 36 ay vadelendirilerek satılması.

Teminat İşleyişi

Yatırılan Teminat Bedeli, toplam bakiye olarak sisteme eklenmektedir.

İhaleye girebilmek için yatırdığınız teminat tutarının, girmek istediğiniz ihalenin belirlenen teminat tutarını sağlaması gerekir.

İhaleyi kazanmanız veya ihaleye yedek olmanız durumunda; teminat bedeli tutarınıza, kazandığınız ihalenin teminat bedeli tutarı kadar bloke konur.

Bloke tutarı, ihaleyi kazanan kullanıcının ihaleyi kazandığı miktardan düşülerek kalan tutarı ödemesiyle sonuçlanır.

İhale ilk sıradaki kullanıcının satın alımıyla sonlandığında yedek kullanıcının blokesi kaldırılır.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2020, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER