Emlak Konut'tan İstanbul’da Faizsiz Konut Projesi!

Emlak Konut GYO, İstanbul'un 6 ilçesinde faizsiz konut projesi yapılacağı duyurdu. 60 aya kadar vade farkı olmadan ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Emlak Konut'tan İstanbul’da Faizsiz Konut Projesi!

İstanbul'da artan fahiş ev fiyatları nedeniyle uygun ödemeli konut projelerine olan talep her geçen gün artıyor.

TOKİ konutlarının yanı sıra Emlak Konut GYO projelerine de büyük ilgi gösteriliyor. Emlak Konut GYO tarafından yapılan açıklamada; İstanbul'un 6 ilçesinde uygun ödemeli konut projesi yapılacağı ifade edildi.

Çekmeköy, Avcılar, Küçükçekmece, Kayabaşı, Başakşehir ve Kartal'da hayata geçecek projeler konut piyasasına da hareketlilik getirecek. İşte; Emlak Konut GYO projeleri hakkında merak edilen bilgiler!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, 2021 yılının son çeyreğinde ekonomik faaliyetlerin sanayi ve konut başta olmak üzere tüm sektörler açısından olumlu olacağına ve büyümenin devam edeceğine inandıklarını belirterek, "Biz de şirket olarak son çeyrekte İstanbul'un merkezi lokasyonlarında yer alan arsalarımızda toplam 12 adet yeni projenin satışlarına başlamayı planlıyoruz" dedi.

Son dönemde konut fiyatlarındaki artış gündemden düşmezken, Emlak Konut, fiyatların ulaşılabilir olması için taksit bedellerini azaltmaya yönelik de bir çalışma yapıyor.

Genel Müdür Hakan Gedikli, "Biz fiyatların suni yükselmemesi için bazı ihalelerimizi yüksek teklifler nedeniyle iptal bile ettik.

Yeni satışa sunacağımız projelerde de satın alma koşullarını iyileştireceğiz. Fiyatlar daha ulaşılabilir olsun diye 60 aya kadar vade farksız, ara ödemeli, taksidi azaltıcı ödeme koşulları yapacağız" diye konuştu.

Ayrıca fiyatların daha ulaşılabilir olması için yaşam alanlarını yeniden düzenlediklerini ifade eden Gedikli, "Gereksiz geniş alanlar yerine daha küçük tipte, daha ulaşılabilir ama ihtiyaçları da karşılayacak dairelerle fiyatlar daha erişilebilir olacak" diye konuştu.

ÇEKMEKÖY

4 bin adet bağımsız bölümün planlandığı, farklı tipte daire seçeneklerinin yer aldığı proje, dairelere ait geniş balkon, teras ve bahçelerle hayat bulacak.

Proje yanında yer alan eğitim alanları, sağlık tesis alanı, kreş, cami gibi önemli sosyal imkanlarla yaşama dair birçok olanak sunuluyor.

Çocuk oyun alanları, spor ve yeşil alanları parkları ve pek çok sosyal imkânın bir arada olacağı proje huzurlu ve doğal bir yaşama ev sahipliği yapıyor.

AVCILAR

Avcılar'ın Firüzköy semtinde Küçükçekmece Gölü'ne komşu konumu ile hayata geçirilecek projede farklı etaplar halinde toplamda 6 bine yakın konut üretilmesi planlanıyor.

Sosyal donatıları, cami ve park alanları ile yatay mimariye sahip bu proje de mahalle konsepti şeklinde tasarlanıyor.

KÜÇÜKÇEKMECE

Küçükçekmece'de 4. etabı satışa sunulacak Bizim Mahalle projesi, her yaş grubunun faydalanabileceği sosyal ve kültürel imkânların bir arada olduğu bir mahalle hayatı sunuyor.

Toplamda 500 adet konutun yer aldığı Bizim Mahalle'nin 4. etabı her yaşama hitap eden farklı daire tiplerini içerisinde barındırıyor.

KAYABAŞI

Kayabaşı bölgesinde de 600 konutun geliştirilmesi planlanıyor.

Bu bölge millet bahçesi, millet kıraathanesi, 5 bin kişilik camisi, ilkokulu ve lise gibi donatıları ile Başakşehir için önemli bir çekim noktası durumunda.

BAŞAKŞEHİR

Başakşehir'de satışlarının 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde tamamlandığı Vadi Evleri 1. etap projesinin devamı olarak sunulan 2. etap hayata geçiriliyor.

Farklı seçeneklerin bulunacağı bu projede toplam 400 konut üretiliyor.

KARTAL

Emlak Konut GYO, Anadolu yakasının önemli bir noktası olan Kartal'da geçtiğimiz günlerde ihalesini yaptığı arsa haricinde yeni bir projeyi daha satışa hazırlıyor.

E-5 ve metronun hemen yanı başında yer alacak Kartal projesi kapsamında bölgede toplam 2 bin konut geliştirilmiş olacak.

Kaynak: A Haber

.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2021, 07:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER