banner53

Emlak Konut'tan Dev Arsa Satışı

Emlak Konut GYO, İstanbul ve Ankara'da yer alan 2 dev arsasını açık artırma usulü ile satışa çıkarıyor. 

Emlak Konut'tan Dev Arsa Satışı

Emlak Konut 2 arsanın açık artırma ihalesini 18 Eylül 2020 Cuma gerçekleştirecek. İhaleye son başvuru tarihi ise 17 Eylül Çarşamba olarak belirlendi.

İstanbul'da satışa çıkarılan arsa Avcılar Firuzköy'de, Ankara'da satışa çıkarılan arsa ise Çankaya'da bulunuyor. 

Ankara Çankaya'da yer alan arsa için açılış fiyatı 89 milyon lira, İstanbul firuzköy'de yer alan arsa için ise 39 milyon lira olarak belirlendi. 

Ankara Çankaya arsası için teminat bedeli 500 bin lira, İstanbul firuzköy arsası için teminat bedeli 250 bin lira olarak belirlendi. 

İHALE DETAYLARI

Belirtilen adımların, en geç 17/09/2020 tarihine kadar İstekliler tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir.

Teminat Bedeli Yatırma

Teminatınızı;

Sistemimiz üzerinden Online

EFT/Havale

Banka Şubeleri

İnternet bankacılığı Kurum Tahsilatları kısmından 'Emlak Konut' seçerek yatırabilirsiniz.

Teminat İşleyişi

Yatırılan Teminat Bedeli, toplam bakiye olarak sisteme eklenmektedir.

İhaleye girebilmek için yatırdığınız teminat tutarının, girmek istediğiniz ihalenin belirlenen teminat tutarını sağlaması gerekir.

İhaleyi kazanmanız veya ihaleye yedek olmanız durumunda; teminat bedeli tutarınıza, kazandığınız ihalenin teminat bedeli tutarı kadar bloke konur.

Bloke tutarı, ihaleyi kazanan kullanıcının ihaleyi kazandığı miktardan düşülerek kalan tutarı ödemesiyle sonuçlanır. İhale ilk sıradaki kullanıcının satın alımıyla sonlandığında yedek kullanıcının blokesi kaldırılır.

Satış Koşulları

-- İhale sonucu oluşacak KDV Dahil satış bedeli üzerinden peşin olarak satılması,

-- İhale sonucu oluşacak KDV Dahil satış bedeli üzerinden yüzde 20’sinin peşin, kalan tutarın aylık yüzde 0,79 vade farkı ile 24 ay vadelendirilmesi,

-- İhale sonucu oluşacak KDV Dahil satış bedeli üzerinden yüzde 30'unun peşin, kalan tutarın aylık yüzde 0,79 vade farkı ile 36 ay vadelendirilmesi,

-- İhale sonucu oluşacak KDV Dahil satış bedeli üzerinden yüzde 40'ının peşin, kalan tutarın aylık yüzde 0,79 vade farkı ile 48 ay vadelendirilmesi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 03:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER