banner53

Emlak Konut Bizim Mahalle Projesinin İnşaatı Başlıyor

Emlak Konut'un Küçükçekmece'deki projesi Bizim Mahalle'nin 1. Etap ihalesi tamamlandı.

Emlak Konut Bizim Mahalle Projesinin İnşaatı Başlıyor

Emlak Konut güvencesiyle Küçükçekmece'de hayata geçirilmesi planlanan konut Bizim Mahalle 1.Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşleri yer teslimi yapıldı. 

Toplam 130 bin 798 metrekare arsa alanı, 166 bin 582 metrekare inşaat alanına sahip olan Bizim Mahalle 1. Etap projesinin ihalesi geçtiğimiz haftalarda gerçekleşmişti.

İhaleye en yüksek teklifi Maksem Yapı 418 milyon 122 bin lira bedel ile verdi. Bizim Mahalle 1. Etap ihalesine en yüksek ikinci teklifi ise 417 milyon 350 bin lira ile Yapı Ve Yapı İnşaat sundu. 

Özaltın İnşaat ihaleyi kazandı

Bizim Mahalle 1.Etap 1. Kısım ve 2.Kısım Konut Ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşleri" nin Yer Teslimi, 32 milyon 500 bin lira teklif veren yüklenici Özyazıcı İnşaat Elektrik. Makina Müşavir Ve Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'ne yapıldı. 

Emlak Konut güvencesiyle yükselecek Bizim Mahalle projesi 2 etap şeklinde hayata geçirilecek. Küçükçekmece'de inşa edilmesi planlanan toplam 1 milyon metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilecek.

Küçükçekmece sahiline yakın mesafede yer alan Bizim Mahalle 1. Etap projesi  yapımı devam eden İstanbul Banliyö hattına, Halkalı Metrosu ve Marmaray'a yakın konumda yer alıyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Duran candan
Duran candan - 4 ay Önce

Dayire fiyatlari ne kadar

SIRADAKİ HABER