banner53

Mekan 2020 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması Sonuçlandı!

İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından düzenlenen “Mekan 2020 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması”nın kazananları belli oldu. San Deco’nun sponsorluğunu üstlendiği yarışmanın ödül töreni ve kolokyumu online olarak gerçekleştirildi.

Mekan 2020 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması Sonuçlandı!

İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından düzenlenen “Mekan 2020 İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması” bu sene San Deco sponsorluğunda gerçekleştirildi. 23 farklı üniversiteden 73 projenin değerlendirildiği yarışmanın sonuçları, online olarak düzenlenen ödül töreninde ilan edildi.

Tüm Türkiye’den İç Mimarlık ve İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümlerinde eğitim alan öğrencilerin katılımına açık olan ve 2012 yılından bu yana düzenlenen yarışmanın heyecanla beklenen ödül töreninde San Deco Proje ve Teknik Destek Yöneticisi Çetin Küçükçelebi, firma tanıtımını içeren kısa bir teşekkür ile beraber açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Ödül töreni ve kolokyum ise ünlü İç Mimar Jale Kulin’in yönetiminde Levent Çırpıcı, Prof. Dr. Burçin Cem Arabacıoğlu, Tanju Özelgin, Cem Cemal Çobanoğlu ve Alev Akın’ın değerlendirmelerini aktarması ve birincilik ödülüne layık görülen Merve İrem Keklik’in konuşmasıyla devam etti. İlayda Akdemir ikincilik ödülünün, Ayşenur Gültekin ise üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet şirin kayalar
Mehmet şirin kayalar - 1 ay Önce

Mehmetsirinkayalar@icloud.com cep 05339281130 ilgilenirseniz cevap yazın

SIRADAKİ HABER