Çocuk Profesörler Arınıyor!

ANKAmall çocuk profesörlerini arıyor… Çocuklar, meslek deneyim platformu ‘Çocuk fakültesi, hayaller fakültesi’ ile gelecekteki mesleklerini şimdiden tanıma fırsatı bulacaklar…

Çocuk Profesörler Arınıyor!

ECE Türkiye tarafından yönetilen, başkentin en büyük, ferah ve güvenli alışveriş merkezi ANKAmall, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaklaşırken düzenlediği yarışmayla çocuklara harika bir deneyim yaşatacak. Yeteneklerini keşfedebilecekleri ve büyüdüklerinde ne olmak isteyeceklerine karar verebilecekleri hayaller fakültesi ile hem eğlenecek hem de kendilerini, yeteneklerini tanıma fırsatı bulacaklar.

ANKAmall’un Çocuk Fakültesi çocuk meslek deneyim platformu ile işbirliği yaparak gerçekleştirdiği yarışmaya AVM’nin Instagram hesabı üzerinden katılım sağlanacak ve 10 şanslı çocuk hayaller fakültesi üyeliği kazanma şansına sahip olacak. Yarışmaya başvurular 10 Nisan tarihine kadar devam edecek.

Çocuklara erken yaşta meslekleri keşfetmeleri ve hayallerinin peşinden gitmelerini aktaran çocuk fakültesi, 6-16 yaş arası çocuklara dijital meslek fakültelerinde interaktif içeriklerle meslekleri deneyimleme ve yeteneklerini keşfetme imkanı veriyor.

Alanında uzman isimlerin bir araya gelmesiyle oluşan Meslek fakültesinde Yapımcı Esra Özge Aktürk, Oyuncu Emre Turanlı, Karikatürist Varol Yaşaroğlu, Mühendis Cem Say ve Ümit Öcal’dan oluşan yönetim ekibi ile psikolog/ pedagog, mimar, avukat gibi mesleklerde uzmanlar yanında NASA’da görev alan Astro Fizikçi Umut Yıldız gibi önemli isimler de yer alıyor.

YORUM EKLE