banner53

Bina ve Toplu Yapı Yöneticiliği Sertifika Programı

Gayrimenkul sektörünün dinamikliği karşısında geleceğin önemli iş alanlarından biri olarak görülen mülk yönetiminin önemi her geçen gün daha da artıyor.

Bina ve Toplu Yapı Yöneticiliği Sertifika Programı

Apartman ve site yönetimlerinde profesyonel hizmet beklentisine olan talebin artması, kalabalık sitelerde hizmetlerin yoğunlaşması, kat maliklerinin ve site sakinlerinin beklentisine cevap verebilmek için ciddi mesai harcanması zaruriyeti karşısında yeni bir meslek dalı da kendini gösteriyor.

Profesyonel Site Yönetim Hizmetleri Danışmanlığı

Her yıl on binlerce konutun inşa edildiği Türkiye'de profesyonel site yönetim hizmetlerine ve dolayısıyla profesyonel site yöneticilerine yönelik ihtiyaç ve talepler de hızla artıyor.

Yeni iş kurmak isteyenler, kendi işinin sahibi olmak isteyenler, emlak danışmanlığı yapanlar, gayrimenkullere yönelik çeşitli hizmetler sunan kişiler bu sertifikayı almak için başvuru yapabiliyor.

Bu sertifika programı ile kişiler, gayrimenkul projelerindeki ihtiyaçları doğru tespit ederek, uygun maliyetle kaliteli hizmeti sunumunu sağlayacak, gelir gider dengesini yönetecek ve güçlü iletişim ile yapılan çalışmaları etkili anlatabilecek profesyonel bina ve toplu yapı yöneticileri yetiştirmek üzere hazırlanmış oluyor.

Bina ve Toplu Yapı Yöneticiliği Sertifikakısı için herhangi bir başvuru şartı aranmyor.

Bu sertifikayı kimler alıyor?

-- Site ve Toplu Yapı Yönetimi Çalışanları

-- Bina Yöneticileri

-- Emlak şirketleri

-- Bina ve Site Yönetiminde çalışmak isteyenler

-- Gayrimenkul Geliştirme Şirketlerinin satış sonrası biriminde çalışanlar ve çalışmak isteyenler

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayrettin yavuz
Hayrettin yavuz - 7 ay Önce

Bahçe katında oturuyorum bahçe kapim yok

SAffet özcan
SAffet özcan - 5 ay Önce

Site içinde bulunan ve 4 bilok 20 dayreden ibaret olan bir yerden alt üst düblek olan bir dayre aldim altımda bir dayre var giriş kat ve bu katin balkonu bahçeye bakiyor balkon topraktan 1 mt yüksek bir mevzü oldu balkon alti kulanimla ilgili orda oturan şahsin hanimi üsk kattakilerin bahce kisminda hakkının olmadıgını belırterek balkonun altını kullanıma izin vermedi bu konoda aydınlatırsaniz çök teşekkür ederim

EMLAK GÜNDEMİ: Bahçe ortak alandır ve tüm kat maliklerinin ortak malıdır. Balkon altı da bahçeye dahildir ve bahse konu kat maliki kadar diğer kat malikleri de bu alanda söz sahibidir.

Gungor gunneri
Gungor gunneri - 4 ay Önce

Binada yuksek girişte oturuyom balkona baska odadan acsam eski balkon kapisini pencereye cevirsek sorun olurmu

EMLAK GÜNDEMİ: Projede pencere ve kapıların yeri bellidir. Projede yer alamayan pencere ve kapı açılamaz. Projede değişiklik yapılırsa sorun kalmaz.

Burcu
Burcu - 1 gün Önce

Merhaba köpeğimi gezdirirken adamın birisi arkamdan gelip bina bahçesine kendisine giriş kapısı yapmış oraya işetmeyin diyerek çıkıştı.. bahçe duvarı ortak alan değil mi?

EMLAK GÜNDEMİ: Ortak alandır.

SIRADAKİ HABER