banner53

Kiptaş Silivri 4. Etaba Nasıl Başvurulur?

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun açıkladığı Kiptaş Silivri 4. Etap konutları için başvuru dönemi başladı.

Kiptaş Silivri 4. Etaba Nasıl Başvurulur?

PROJE ÖZELLİKLERİ

Başvuru döneminin 21 Haziran 2020 tarihinde sona ereceği  KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi için 120 ay vade  sağlanıyor. Sabit taksit imkanı sunulan KİPTAŞ Silivri 4. Etap konutları 7 katlı 32 blok şeklinde yükseliyor.

Modern mimari ve çevre standardıyla inşa edilecek olan olan KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ta ev sahibi olmayanlar öncelikli tutulacak. Projede toplam 1396 adet konuta yer verilecek.

474 adet 2+1 açık mutfak, 702 adet 2+1 kapalı mutfak, 220 adet 3+1 kapalı mutfak konutun yer aldığı KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinde konutların yanı sıra cadde dükkanları da bulunacak.

Yüzde 40'ı yeşil alana ayrılan projede en düşük fiyat 228 bin lira olarak belirlendi. Projeden 46 bin lira peşinat ve 2 bin 200 lira taksitle konut sahibi olunabiliyor.

Asgari ücretin altında ödeme planı oluşturulan KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi için başvurular online olarak silivri4.kiptas.com.tr adresi üzerinden de kabul ediliyor.

PROJEYE NASIL BAŞVURULUR?

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesi için ön müracaat bedeli Garanti Bankası'nın tüm şubelerinden (masrafsız) KİPTAŞ hesabına yatırıldıktan sonra, KİPTAŞ Genel Müdürlüğü Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğü'ne ön kayıt müracaatı yapılacak.

Pandemi dönemi nedeniyle alınan önlemler kapsamında Kiptaş tarihinde ilk kez proje için ön başvurular, 01-21 Haziran tarihleri arasında, BURADAKİ site üzerinden alınabilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI

KİPTAŞ Silivri 4. Etap projesinden konut sahibi olacaklarda;

-- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması

-- Reşit olması

-- Kendisi ve eşinin üzerine ev olmaması

-- Ebeveynleriyle yaşayan vatandaşlar da projeye bireysel olarak başvuru yapabilecek

-- Başvuru şartları kapsamında 1 yıl İstanbul'da oturuyor olma 

-- KİPTAŞ'tan daha önce ev almamış olma şartı da aranıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sezgin papas
Sezgin papas - 9 ay Önce

Biraz merkeze uzak ama güzel ve kulanışlı görünüyor aynı zamanda güvenilir

SIRADAKİ HABER