banner53

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Konutlar için Teslim Töreni Yapılacak

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Konut Projesi’nde yer alan 1.513 konutun teslimleri başlıyor. Pazartesi günü yapılacak olan törende, ilk dairenin anahtar teslimi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından gerçekleştirilecek.

KİPTAŞ Silivri 3. Etap Konutlar için Teslim Töreni Yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediye iştiraki olan KİPTAŞ tarafından tamamlanan konutlar teslim töreni proje alanında yapılacak. ilk aileye dairesi, başkan İmamoğlu tarafından verilecek. Silivri 3. Etap Konutları daire belirleme kura çekimi, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katılımıyla 22 Mayıs Cuma günü canlı yayında noter huzurunda gerçekleştirilmişti.

Daire teslimleri, alınan koronavirüs tedbirleri kapsamında titizlikle yapılıyor. Aileleri sağlıklı günlerde evlerine kavuşturmak amacıyla büyük özen gösteren KİPTAŞ yönetimi, salgın riskine yönelik tüm tedbirler kapsamında detaylı bir program hazırladı. Teslim programı ve uyulması gereken kurallar da hak sahiplerine açıklandı.

Silivri 3. Etap Sosyal Konutları, Silivri ilçesi Alipaşa mahallesinde E5 karayolu ve TEM otoyoluna 5 dakikalık mesafede bulunuyor. Projede, 1.447 adet 2 oda 1 salon daire, 66 adet 3 oda 1 salon daire ayrıca 26 derslik, 4 laboratuvardan oluşan ilköğretim okulu, 300 kişilik cami, sağlık merkezi ve 7 ticari birim bulunuyor. 

ÖDEMELER ERTELENDİ

Pandemi sürecinde ödeme güçlüğü yaşayabilecek Silivri 3. Etap hak sahipleri için Nisan ve Mayıs taksitleri iki ay boyunca ertelenmiş, Mayıs ayındaki ara ödeme ise Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında dört eşit taksitte ödenecek şekilde düzenlenmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER