Keçiören'de 1.650 Metruk Yapı Yıkıldı

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinliği nedeniyle vatandaşlarla bir araya geldi. Konuşma yapan Turgut Altınok, kentsel dönüşüm kapsamındaki çalışmaları anlattı. 

Keçiören'de 1.650 Metruk Yapı Yıkıldı

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla devam ettiğini söyleyen Altınok, “Kentsel dönüşümde önemli yol katettik. 1.650 adet metruk yapıyı yıktık. Bu yıl 40 milyon liralık asfalt atıyoruz. Asfalt sezonu bitene kadar bu çalışmamız devam edecek.

Seneye Keçiören’in tüm sokakları havaalanı gibi olacak. Ovacık bölgemize bir güreş eğitim kampı yapacağız. Burada bir de otel olacak. Uluslararası organizasyonlarda yurt dışından gelen sporcular burada ağırlanacak.

10 konak ihalesi yapacağız, Şehit Kubilay Mahallesi'ndeki mahalle konağımızın temelini attık. 4 köyümüz var, bu köylerimizi pırıl pırıl yapıyoruz. Çankaya'da olmayan yollar köylerimizde var.

Pandemi döneminde belediyeye kilit vuranlardan olmadık. Maske ve dezenfektanı ilk üreten belediyeyiz. Vatandaşlarımıza kendi ellerimizle bu maske ve dezenfektanları dağıttık" açıklamasını yaptı. 

YORUM EKLE